Ми робимо
інформацію доступною
Journal_publications

Кращий журналіст фондового ринку

 Про проект

Конкурс «Кращий журналіст фондового ринку» - загальнонаціональний проект, дозволяє оцінити і виявити кращих ділових співробітників медіа, редакторів і журналістів, які спеціалізуються на темі фондового ринку. Його переможці визначаються в ході незалежного і прозорого голосування членів Журі, загальновизнаних і авторитетних експертів ринку цінних паперів, а головними принципами конкурсу є об'єктивність, справедливість, відкритість, неупередженість та участь громадськості в процесі визначення кращих «майстрів пера» на всіх етапах . Цього року конкурс відбудеться вже вдруге.

За підсумками року, що минає, оцінюється більше 30 номінантів у 7 номінаціях. Загальна чисельність членів Журі становить біля 20 експертів фондового ринку з державного сектора, професійних учасників фондового ринку, представників наукового співтовариства, провідних приватних інвесторів.

Конкурс стартує у лютому, а церемонія нагородження запланована на квітень 2014 р. Серед журналістів фондового ринку Конкурс став уже традиційним заходом.

Система оцінки передбачає максимальну справедливість та відкритість за методом прямого письмового опитування. Підрахунок голосів буде відбуватися згідно методології Конкурсу, яка буде обговорюватися  з експертами - учасниками ринку і  журналістами. Зрозуміло, що переможцями конкурсу стануть ті журналісти, які отримають найбільшу кількість балів.

Основними критеріями оцінкиє:

  • об'єктивність журналістів при підготовці матеріалів;
  • точність фактів;
  • оперативність висвітлення новин і тенденцій;
  • глибина розкриття тем;
  • майстерність подачі матеріалу;
  • актуальність тем.

Конкурс організований Агентством з розвитку інфраструктури фондового ринку України (АРІФРУ) та проходить під патронатом Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку (НКЦПФР).

 

Методологічний партнер конкурсу – «Українське кредитно-рейтингове агентство».

Аналітичний партнер конкурсу – компанія «NOKs fishes».

Інформаційні партнери – «Інтерфакс-Україна», «РБК-Україна», Delo.ua, CBonds, «Мінфін», «ЮрЛіга», «Ліга:Закон», Fixygen.ua.

 

 

 

Новини проекту:

Номінації та номінанти конкурсу «Кращий журналіст фондового ринку - 2013»

Відкрито список учасників Конкурсу «Кращий журналіст фондового ринку-2013»

НКЦПФР та АРІФРУ оголошують про старт конкурсу «Кращий журналіст фондового ринку - 2013»

 

Архів новин проекту "Кращий журналіст фондового ринку 2012":

21.02.13. Зустрічайте нових учасників конкурсу «Кращий журналіст фондового ринку»

18.02.13. Конкурс «Кращий журналіст фондового ринку» отримав аналітичного партнера

11.02.13. Відкрито список учасників Конкурсу «Кращий журналіст фондового ринку»

06.02.13. «Кращий журналіст фондового ринку» - перший крок до визначення зроблено

01.02.13. 6 лютого АРІФРУ та НКЦПФР проведуть круглий стіл на тему «Кращий журналіст фондового ринку: хто він, і за якими критеріями його вибирати?»

29.01.13. НКЦПФР та АРІФРУ оголошують про старт конкурсу «Кращий журналіст фондового ринку»

Важлива інформація

На сайті знаходиться програмне забезпечення для формування інформації відповідно до вимог Положення про розкриття інформації емітентами цінних паперів.