Ми робимо
інформацію доступною

Особлива інформація

Тип информації Відомості про рішення емітента про утворення, припинення його філій, представництв
Дата здійснення дії: 10.11.2008
Дата публікації 12.02.2009 18:10:05
Найменування емітента* Відкрите акціонерне товариство "Український інноваційний банк"
Юридична адреса* 04053, м.Київ, вул.Смірнова-Ласточкіна, 10-а Юридична адреса: 01601, м.Київ, вул.Інститутська, 12-а
Керівник* Мещеряк Сергій Сергійович - Голова Правління. Тел: 0442472007
E-mail* kalashnik@ukrinbank.com
* Інформація на момент розміщення інформації в Загальнодоступній інформаційній базі НКЦПФР
Акціонерне товариство «Український інноваційний банк» повідомляє, що з метою оптимізації діяльності системи банку прийняте рішення про припинення діяльності Івано-Франківської, Тернопільської та Херсонської філій Акціонерного товариства «Український інноваційний банк» шляхом реорганізації їх у відповідні відділення (протокол Спостережної Ради АТ «Укрінбанк» № 27 від 10.11.2008):
1. Івано-Франківська філія Акціонерного товариства «Український інноваційний банк» у Івано-Франківське відділення Чернівецької філії Акціонерного товариства «Український інноваційний банк».
Місцезнаходження філії: 76000, м.Івано-Франківськ, вул.Незалежності, 46. Івано-Франківська філія діяла на підставі Положення про Івано-Франківську філію Акціонерного товариства «Український інноваційний банк», затвердженого Спостережною Радою АТ «Укрінбанк» (протокол № 17 від 17.08.2004), та здійснювала банківські та інші операції у порядку, встановленому законодавством України;
2. Тернопільська філія Акціонерного товариства «Український інноваційний банк» у Тернопільське відділення Львівської філії Акціонерного товариства «Український інноваційний банк».
Місцезнаходження філії: 46008, м.Тернопіль, вул.Пирогова, 11. Тернопільська філія діяла на підставі Положення про Тернопільську філію Акціонерного товариства «Український інноваційний банк», затвердженого Спостережною Радою АТ «Укрінбанк» (протокол № 17 від 17.08.2004), та здійснювала банківські та інші операції у порядку, встановленому законодавством України;
3. Херсонська філія Акціонерного товариства «Український інноваційний банк» у Херсонське відділення Миколаївської філії Акціонерного товариства «Український інноваційний банк».
Місцезнаходження філії: 73000, м.Херсон, вул.Маяковського, 6/29. Херсонська філія діяла на підставі Положення про Херсонську філію Акціонерного товариства «Український інноваційний банк», затвердженого Спостережною Радою АТ «Укрінбанк» (протокол № 8 від 23.02.2006), та здійснювала банківські та інші операції у порядку, встановленому законодавством України.

Особа, що вказана нижче підтверджує достовірність інформації, що вказана в повідомлення, та визнає, що вона несе відповідальність згідно законодавства:
Голова Правління Мещеряк Сергій Сергійович