Ми робимо
інформацію доступною

Постанови про правпорушення


10.06.2005

Постанова № 234-ЛУ

про накладення санкції за правопорушення на ринку цінних паперів
Луганське ТУ


ПОСТАНОВА № 234-ЛУ

м. Луганськ

2005-06-10

Я, уповноважена особа Комісії, начальник Луганського теруправління Казакова Ольга Іванівна, розглянувши матеріали справи про правопорушення на ринку цінних паперів у відношенні : Відкрите акціонерне товариство "Холдингова Компанія "Луанськтепловоз" Код ЄДРПОУ: 05763797 Адреса: 91005 м. Луганськ район вул.Фрунзе,107 Банківські реквізити: р/р 260018 в ЛОД АППБ "Аваль", МФС 304007

ВСТАНОВИВ:

за результатами розгляду звернення акціонера ВАТ `ХК "Луганськтепловоз" гр. ….. виявлено, що ВАТ "ХК "Луганськтепловоз" порушено вимоги законодавства про цінні папери, а саме: - ВАТ "ХК "Луганськтепловоз" не надсилало гр. інформацію про своє фінансово-господарське становище ^результати діяльності (річний звіт), що є порушенням вимог ч. 2 ст. 24 Закону України "Про цінні папери і фондову біржу". При підписанні акту про правопорушення на ринку ції- них паперів № 234-ЛУ від 27.05.05р. ВАТ "ХК "Луганськтепловоз" було надано пояснення по справі (лист № 826/729 від 24.05.05р.). Обставин, що пом`якшують відповідальність ВАТ "ХК "Луганськтепловоз" не встановлено. Обставин, що обтяжують відповідальність ВАТ "ХК "Луганськтепловоз" не встановлено. Факт вчинення зазначеного правопорушення та вини юридичної особи повністю підтверджуються актом про правопорушення на ринку цінних паперів № 234-ЛУ від 27.05.2005 року та матеріалами справи та звернення гр. Чернявської Н.В. Враховуючи вищевикладене, на підставі пункту 5 статті 8, статей 9 Закону України "Про державне регулювання ринку цінних паперів в Україні", пунктів 7 та 9 положення «Про територіальні органи Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку»

ПОСТАНОВИВ:

1. За порушення вимог законодавства про цінні папери застосувати до ВАТ "ХК "Луганськтепловоз" санкцію у вигляді попередження. 2. Копію цієї постанови направити протягом трьох днів осооі, до якої застосована санкція. 3. Для обліку та контролю копію постанови направити в юридичне управління Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку. Рішення може бути оскаржено до Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку протягом 10 днів від дати винесення псстанови або до господарського суду у встановленому законодавством порядку.