Ми робимо
інформацію доступною
Zminilisya_vimogi_do_povidomlen_pro_pozachergovi_zagalni_zbori_at_ta_kupivlyu_znachnikh_paketiv_akcijj

Щорічна науково-практична конференція УАІБ

12.06.2014


12 червня 2014 року у Києві відбудеться ХХVІІI науково-практична конференція Української асоціації інвестиційного бізнесу “Інвестиційний бізнес: долаючи кризи”.

12 червня 2014 року у Києві відбудеться ХХVІІI науково-практична конференція Української асоціації інвестиційного бізнесу “Інвестиційний бізнес: долаючи кризи”.

Серед основних тем, які винесено на обговорення учасниками цьогорічної конференції, виклики економічної та політичної кризи для ринку цінних паперів, податковий режим інвестиційної діяльності на фондовому ринку, стан пенсійної реформи, завдання, ризики, технології та перспективи біржового ринку у кризових умовах та інші.

У рамках конференції пройдуть два круглихстоли: «Мінімізація ризиків професійної діяльності: внутрішні функції та пруденційний нагляд»та «Адаптація  до вимог новогоЗакону України«Про ІСІ»: перші підсумки та нагальні завдання»

До участі у конференції запрошуються представники Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку, Національної комісії, що здійснює регулювання ринків фінансових послуг, члени УАІБ, саморегулівні організації, біржі, інші професійні учасники фондового ринку, міжнародні фінансові організації.

Збір заявок на участь у конференції триватиме до 30 травня 2014 року. Детальніша інформація, а також заявка розміщеніна сайті УАІБ за посиланням http://www.uaib.com.ua/news/announce/195024.html.  

Останні заходи

06.11.2017
Круглий стіл «Публічність акціонерних товариств: новий зміст, нові перспективи» (обговорення законопроекту №5592-д)
Інформаційне агентство «Укрінформ» ( м. Київ, вул. Богдана Хмельницького, 8/16, 2-й поверх)
02.10.2017
Круглий стіл «Система захисту інвесторів як умова розвитку ринків капіталу» (законопроект №6303)
Інформаційне агентство «Укрінформ» (вул. Богдана Хмельницького, 8/16, 2-й поверх)

Важлива інформація

На сайті знаходиться програмне забезпечення для формування інформації відповідно до вимог Положення про розкриття інформації емітентами цінних паперів.