ПОВІДОМЛЕННЯ
ПРО ПРОВЕДЕННЯ ДИСТАНЦІЙНИХ ЗАГАЛЬНИХ ЗБОРІВ АКЦІОНЕРІВ

ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «ФОНДОВЕ АГЕНТСТВО «СХІД-ІНВЕСТ» (ідентифікаційний код юридичної особи: 25228595) 43020, Україна, Волинська область, м. Луцьк, вул. Рівненська, 48, повідомляє, що Наглядова рада Товариства, керуючись Законом України «Про акціонерні товариства», Статутом ПрАТ ФА «СХІД-ІНВЕСТ», Порядком скликання та проведення дистанційних загальних зборів акціонерів, затвердженим рішенням Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку від 06.03.2023 року № 236 (із змінами) (далі – Порядок), прийняла рішення про скликання чергових загальних зборів акціонерів Товариства (далі – загальні збори).
Річні загальні збори відбуватимуться дистанційно.
31 травня 2024 року - дата проведення Річних загальних зборів Товариства (дата завершення голосування). 
28 травня 2024 року (станом на 24 годину) - дата складання переліку акціонерів, які мають право на участь у Річних загальних зборах 31 травня 2024 року.
20 травня 2024 року (не пізніше 11 години) буде розміщений у вільному для акціонерів доступі єдиний бюлетень для голосування з питань порядку денного та єдиний бюллетень для кумулятивного голосування на власному веб-сайті Товариства на сторінці за посиланням: https://8hpjn.weblium.site/
Голосування на Загальних зборах з відповідних питань порядку денного розпочинається з моменту розміщення на веб-сайті Товариства відповідного бюлетеня для голосування, а завершується о 18 годині 31 травня 2024 року.

ПРОЄКТ ПОРЯДКУ ДЕННОГО З ПРОЄКТАМИ РІШЕНЬ 
ЩОДО КОЖНОГО З ПИТАНЬ:
1. Про затвердження рішення Наглядової ради Товариства щодо обрання (визначення) реєстраційної та лічильної комісії та щодо обрання (визначення) Голови та секретаря цих Загальних зборів акціонерів Товариства.
Проєкт рішення:
Затвердити рішення Наглядової ради Товариства щодо обрання (визначення) реєстраційної та лічильної комісії та щодо обрання (визначення) Голови та секретаря цих Загальних зборів акціонерів Товариства.
2. Розгляд звіту Виконавчого органу за 2022-2023 роки. Розгляд звіту Наглядової Ради Товариства за 2022-2023 роки.  Прийняття рішення за наслідками розгляду звіту Наглядової Ради, звіту Виконавчого органу.
Проєкт рішення:
2.1. Затвердити звіт Виконавчого органу за 2022-2023 роки, визнати роботу Виконавчого органу Товариства задовільною. 
2.2. Затвердити звіт Наглядової Ради Товариства за 2022-2023 роки, визнати Наглядової ради Товариства задовільною.

3. Затвердження річного звіту Товариства за 2022-2023 роки. Порядок розподілу прибутку (покриття збитків) Товариства за 2022-2023 роки.
Проєкт рішення:
3.1. Затвердити річний звіт Товариства за 2022 рік. Загальний нерозподілений прибуток у розмірі 17424,34 грн. направити на формування Резервного капіталу Товариства. Нарахування та виплату дивідендів за звітний період  не здійснювати.
3.2. Затвердити річний звіт Товариства за 2023 рік. Загальний нерозподілений прибуток у розмірі 145933,18 грн. направити на формування Резервного капіталу Товариства. Нарахування та виплату дивідендів за звітний період  не здійснювати.

4. Розгляд висновків аудиторського звіту суб’єкта аудиторської діяльності за 2022, 2023 роки, затвердження заходів за результатами їх розгляду.

Проєкт рішення:
Взяти до відома висновки аудиторського звіту суб’єкта аудиторської діяльності за 2022, 2023 роки.

5. Прийняття рішення про припинення повноважень Голови та членів Наглядової ради Товариства. 
Проєкт рішення:
Припинити повноваження Голови та членів Наглядової ради Товариства в повному складі.

6. Обрання членів Наглядової ради Товариства. 
Проєкт рішення відсутній (кумулятивне голосування).

7. Затвердження умов договорів (цивільно-правових або трудових), що укладатимуться з членами наглядової ради, встановлення розміру їх винагороди. Обрання особи, яка уповноважується на підписання договорів з членами Наглядової ради Товариства.
7.1. Затвердити умови цивільно-правових договорів з членами Наглядової ради Товариства, встановити, що члени Наглядової ради Товариства здійснюють свої повноваження на безоплатній основі.  
7.2. Уповноважити директора Товариства підписати від імені Товариства договір з кожним членом Наглядової ради.

Станом на 29 квітня 2024 року – дату складання переліку акціонерів, яким  надсилається повідомлення про проведення річних Загальних зборів акціонерів ПРИВАТНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «ФОНДОВЕ АГЕНТСТВО «СХІД-ІНВЕСТ» 31 травня 2024 року, загальна кількість акцій Товариства становить 2 500 000 (Два мільйони п’ятсот тисяч) штук простих іменних акцій. Загальна кількість голосуючих простих іменних акцій становить 2 500 000 (Два мільйони п’ятсот тисяч) штук простих іменних акцій.
Кожен акціонер має право отримати, а Товариство зобов'язане на його запит безкоштовно надати документи (в формі електронних документів або копій документів), з якими акціонери можуть ознайомитися під час підготовки до Загальних зборів. У такому випадку ПрАТ ФА «СХІД-ІНВЕСТ»  зберігає зазначені документи в електронній формі відповідно до вимог, встановлених законодавством про електронний документообіг.
Від дати надсилання повідомлення про проведення Загальних зборів до дати проведення Загальних зборів Товариство повинно надати акціонерам можливість ознайомитися з документами, необхідними для прийняття рішень з питань порядку денного шляхом направлення документів акціонеру на його запит засобами електронної пошти Товариства (shidinvestlutsk@gmail.com).
Запит акціонера на ознайомлення з документами, необхідними акціонерам для прийняття рішень з питань порядку денного, має бути підписаний кваліфікованим електронним підписом такого акціонера (іншим засобом, що забезпечує ідентифікацію та підтвердження направлення документу особою) та направлений на адресу електронної пошти Товариства (shidinvestlutsk@gmail.com).
У разі отримання належним чином оформленого запиту від акціонера, особа, відповідальна за ознайомлення акціонерів з відповідними документами, направляє такі документи на адресу електронної пошти акціонера, з якої направлено запит із засвідченням документів кваліфікований електронним підписом.
У разі якщо порядок денний Загальних зборів передбачає голосування з питань, визначених ст.102 Закону України «Про акціонерні товариства», Товариство повинно надати акціонерам можливість ознайомитися з проєктом договору про викуп Товариством акцій відповідно до порядку, передбаченого ст.103 Закону України «Про акціонерні товариства».
Товариство до дати проведення Загальних зборів зобов'язане надавати відповіді на запитання акціонерів щодо питань, включених до проєкту порядку денного Загальних зборів та порядку денного Загальних зборів. Відповідні запити направляються акціонерами на адресу електронної пошти Товариства (shidinvestlutsk@gmail.com) із засвідченням такого запиту кваліфікованим електронним підписом (іншим засобом, що забезпечує ідентифікацію та підтвердження направлення документу особою). Товариство може надати одну загальну відповідь на всі запитання однакового змісту. Відповіді на запити акціонерів направляються на адресу електронної пошти акціонера, з якої надійшов належним чином оформлений запит, із засвідченням відповіді кваліфікованим електронним підписом уповноваженої особи.
Відповідальний за порядок ознайомлення акціонерів з документами – Генеральний директор Товариства Ковальчук Валентин Сергійович (телефон для довідок: 0 800 50 53 77.
Кожний акціонер має право внести пропозиції щодо питань, включених до проєкту порядку денного Загальних зборів, а також щодо нових кандидатів до складу органів Товариства, кількість яких не може перевищувати кількісного складу кожного з органів. Інші особи, включаючи посадових осіб Товариства та його органи управління не мають права вносити пропозиції до проєкту порядку денного Загальних зборів, якщо інше не передбачено статутом Товариства.
Пропозиції вносяться не пізніше ніж за 20 днів до дати проведення Загальних зборів, а щодо кандидатів до складу органів Товариства - не пізніше ніж за 7 днів до дати проведення Загальних зборів.
Пропозиції щодо включення нових питань до проєкту порядку денного повинні містити відповідні проєкти рішень з цих питань.
Пропозиції щодо кандидатів у члени Наглядової ради Товариства мають містити інформацію про те, чи є запропонований кандидат представником акціонера (акціонерів), або про те, що кандидат пропонується на посаду члена Наглядової ради - незалежного директора.
Інформація, визначена у пропозиціях щодо членів Наглядової ради Товариства, обов'язково включається до бюлетеня для кумулятивного голосування навпроти прізвища відповідного кандидата.
Пропозиція до проєкту порядку денного Загальних зборів направляється із зазначенням реквізитів акціонера, який її вносить, кількості, типу та/або класу належних йому акцій, змісту пропозиції до питання та/або проєкту рішення. Пропозиція до порядку денного загальних зборів може бути направлена акціонером у вигляді електронного документу із засвідченням його кваліфікованим електронним підписом акціонера (іншим засобом, що забезпечує ідентифікацію та підтвердження направлення документу особою) на адресу електронної пошти Товариства (shidinvestlutsk@gmail.com).
Наглядова рада приймає рішення про включення пропозицій (нових питань порядку денного та/або нових проєктів рішень до питань порядку денного) до проєкту порядку денного та затверджує порядок денний не пізніше ніж за 15 днів до дати проведення цих Загальних зборів, а щодо кандидатів до складу органів Товариства - не пізніше ніж за 4 дні до дати проведення Загальних зборів.
Пропозиції акціонерів (акціонера), які сукупно є власниками 5 або більше відсотків голосуючих акцій, підлягають обов'язковому включенню до проєкту порядку денного Загальних зборів. У такому разі рішення Наглядової ради про включення питання до проєкту порядку денного не вимагається, а пропозиція вважається включеною до проєкту порядку денного, якщо вона подана з дотриманням вимог Порядку.
Проєкти рішень з питань, включених до порядку денного загальних зборів, запропоновані акціонерами, які володіють 5 і більше відсотками голосуючих акцій Товариства, розміщуються на веб-сайті Товариства та у базі даних особи, яка провадить діяльність з оприлюднення регульованої інформації від імені учасників ринків капіталу та професійних учасників організованих товарних ринків, протягом двох робочих днів після їх отримання Товариством.
У разі подання акціонером пропозиції до проєкту порядку денного Загальних зборів щодо дострокового припинення повноважень Генерального директора одночасно обов'язково подається пропозиція щодо кандидатури для обрання Генерального директора або призначення особи, яка тимчасово здійснюватиме його повноваження.
Пропозиції акціонерів до проєкту порядку денного загальних зборів вносяться лише шляхом внесення нових проєктів рішень з питань, включених до проєкту порядку денного, та нових питань разом з проєктами рішень з цих питань, а також шляхом включення запропонованих акціонерами кандидатів до складу органів акціонерного товариства до списку кандидатів, що виносяться на голосування на загальних зборах. Товариство не має права вносити зміни до запропонованих акціонерами питань, проєктів рішень або інформації про кандидатів до складу органів Товариства.
Рішення про відмову у включенні до проєкту порядку денного Загальних зборів пропозиції акціонерів (акціонера), які сукупно є власниками 5 або більше відсотків голосуючих акцій може бути прийнято тільки у разі: недотримання акціонерами строку, встановленого Законом України «Про акціонерні товариства»; неповноти даних, передбачених Законом України «Про акціонерні товариства».
Рішення про відмову у включенні до проєкту порядку денного загальних зборів пропозицій акціонерів (акціонера), яким (якому) належать менше 5 відсотків голосуючих акцій, може бути прийнято з підстав, передбачених вище, у разі неподання жодного проєкту рішення із запропонованих питань порядку денного або з інших підстав, визначених Статутом Товариства.
Мотивоване рішення про відмову у включенні пропозиції протягом 3 днів з дати його прийняття направляються акціонеру в письмовій формі тим самим способом, що було використано акціонером для подання пропозиції.
У разі внесення змін до проєкту порядку денного Загальних зборів Товариство не пізніше ніж за 10 днів до дати проведення Загальних зборів повідомляє акціонерів про такі зміни та направляє через депозитарну систему України порядок денний, а також проєкти рішень, що додаються на підставі пропозицій акціонерів. Товариство також розміщує на власному веб-сайті:https://8hpjn.weblium.site/  відповідну інформацію про зміни у порядку денному Загальних зборів разом з порядком денним та проєктом рішень щодо кожного з питань, включених до порядку денного Загальних зборів.
shidinvestlutsk@gmail.com - адреса електронної пошти Товариства, на яку акціонер може направити запит щодо ознайомлення з матеріалами під час підготовки до Загальних зборів та/або запитання щодо порядку денного Загальних зборів та/або направити пропозиції до порядку денного Загальних зборів та проєктів рішень.
Кожною простою акцією Товариства її власнику - акціонеру надається однакова сукупність прав, включаючи права на:
1) участь в управлінні Товариством;
2) отримання дивідендів;
3) отримання у разі ліквідації Товариства частини його майна або вартості частини майна Товариства;
4) отримання інформації про господарську діяльність Товариства.
Одна проста голосуюча акція Товариства надає акціонеру один голос для вирішення кожного питання на загальних зборах, крім випадків проведення кумулятивного голосування.
Акціонери - власники простих акцій Товариства можуть мати й інші права, передбачені законодавством та статутом Товариства.
Якщо інше не передбачено статутом Товариства, судові витрати та інші витрати, понесені акціонером у зв’язку з поданням в інтересах Товариства позову про відшкодування збитків, заподіяних Товариству його посадовими особами, відшкодовуються таким Товариством незалежно від результатів розгляду справи в суді.
Кожною привілейованою акцією одного класу її власнику - акціонеру надається однакова сукупність прав.
У статуті Товариства визначається обсяг прав, які надаються акціонеру - власнику кожного класу привілейованих акцій, у тому числі визначаються:
1) розмір і черговість виплати дивідендів;
2) ліквідаційна вартість і черговість здійснення виплат у разі ліквідації Товариства;
3) випадки та умови конвертації привілейованих акцій цього класу у привілейовані акції іншого класу, прості акції або інші цінні папери;
4) порядок отримання інформації про діяльність Товариства.
Товариство виплачує дивіденди за привілейованими акціями, крім випадків, передбачених частиною третьою статті 35 Закону України «Про акціонерні товариства», у розмірі, встановленому статутом Товариства.
Акціонери - власники привілейованих акцій Товариства мають право голосу лише у випадках, передбачених частиною п’ятою  статті 28 Закону України «Про акціонерні товариства» та статутом Товариства.
Одна голосуюча привілейована акція Товариства надає акціонеру один голос для вирішення кожного питання. Статутом Товариства може передбачатися спеціальний порядок підрахунку голосів - разом чи окремо від голосів за простими та/або іншими класами привілейованих акцій.
Акціонери - власники привілейованих акцій певного класу мають право голосу під час вирішення загальними зборами питань про:
1) припинення Товариства, що передбачає конвертацію привілейованих акцій цього класу у привілейовані акції іншого класу, прості акції або інші цінні папери;
2) внесення до статуту Товариства змін, що передбачають обмеження прав акціонерів - власників цього класу привілейованих акцій;
3) внесення до статуту Товариства змін, що передбачають емісію нового класу привілейованих акцій, власники яких матимуть перевагу щодо черговості отримання дивідендів чи виплат у разі ліквідації Товариства, або збільшення обсягу прав акціонерів - власників розміщених класів привілейованих акцій, які мають перевагу щодо черговості отримання дивідендів чи виплат у разі ліквідації Товариства;
4) зменшення статутного капіталу Товариства.
Статутом Товариства акціонеру - власнику привілейованих акцій може бути надано право голосу також з інших питань.
Рішення загальних зборів, що приймається за участю акціонерів - власників привілейованих акцій, які відповідно до частини п’ятої статті 28 Закону України «Про акціонерні товариства» мають право голосу, вважається прийнятим, якщо за нього віддано більш як три чверті голосів акціонерів - власників привілейованих акцій, які брали участь у голосуванні із зазначеного питання. Під час голосування акціонерів - власників кількох класів привілейованих акцій відповідно до частини п’ятої статті 28 Закону України «Про акціонерні товариства» голоси за такими акціями підраховуються разом, якщо інше не передбачено статутом Товариства.
У разі зміни типу Товариства з приватного на публічне надання прав, не передбачених Законом України «Про акціонерні товариства» для акціонерів - власників привілейованих акцій публічного товариства, припиняється.
Представником акціонера на Загальних зборах може бути фізична особа або уповноважена особа юридичної особи, а також уповноважена особа держави чи територіальної громади. Посадові особи органів Товариства та їх афілійовані особи не можуть бути представниками інших акціонерів Товариства на Загальних зборах.
Представником акціонера -фізичної чи юридичної особи на Загальних зборах може бути інша фізична особа або уповноважена особа юридичної особи, а представником акціонера -держави чи територіальної громади -уповноважена особа органу, що здійснює управління державним чи комунальним майном.
Акціонер має право призначити свого представника безстроково або на певний строк.
Довіреність на право участі та голосування на Загальних зборах, видана фізичною особою, посвідчується нотаріусом або іншими посадовими особами, які вчиняють нотаріальні дії, а також може посвідчуватися депозитарною установою у встановленому Національною комісією з цінних паперів та фондового ринку порядку.
Довіреність на право участі та голосування на Загальних зборах від імені юридичної особи видається її органом або іншою особою, уповноваженою на це її установчими документами.
Довіреність на право участі та голосування на Загальних зборах може містити завдання щодо голосування, тобто перелік питань, порядку денного Загальних зборів із зазначенням того, як і за яке (проти якого) рішення потрібно проголосувати.
Під час голосування на Загальних зборах представник повинен голосувати саме так, як передбачено завданням щодо голосування.
Якщо довіреність не містить завдання щодо голосування, представник вирішує всі питання щодо голосування на Загальних зборах на свій розсуд.
Акціонер має право видати довіреність на право участі та голосування на Загальних зборах декільком своїм представникам. У разі якщо для участі в загальних зборах з’явилися декілька представників акціонера, здійснюється ідентифікація та реєстрація того представника, довіреність якому видано пізніше.
Видача довіреності на право участі та голосування на Загальних зборах не виключає право участі на цих Загальних зборах акціонера, який видав довіреність, замість свого представника.
Акціонер має право у будь-який час до закінчення строку, відведеного для голосування на Загальних зборах відкликати чи замінити свого представника на Загальних зборах, повідомивши про це Товариство та депозитарну установу, яка обслуговує рахунок в цінних паперах такого акціонера, на якому обліковуються належні акціонеру акції ПрАТ ФА «СХІД-ІНВЕСТ», або взяти участь у загальних зборах особисто.
Повідомлення акціонером про заміну або відкликання свого представника може здійснюватися за допомогою засобів електронного зв'язку відповідно до законодавства про електронний документообіг.
Для реєстрації акціонерів (їх представників) таким акціонером (представником акціонера) подаються бюлетені для голосування депозитарній установі, яка обслуговує рахунок в цінних паперах такого акціонера, на якому обліковуються належні акціонеру акції Товариства на дату складення переліку акціонерів, які мають право на участь у Загальних зборах.
Бюлетень для голосування на Загальних зборах, засвідчений за допомогою кваліфікованого електронного підпису акціонера (його представника), направляється депозитарній установі на адресу електронної пошти, яка визначена депозитарною установою.
У разі, якщо акціонер має рахунки в цінних паперах в декількох депозитарних установах, на яких обліковуються акції Товариства, кожна із депозитарних установ приймає бюлетень для голосування на Загальних зборах лише щодо тієї кількості акцій, права на які обліковуються на рахунку в цінних паперах, що обслуговується такою депозитарною установою.
У випадку подання бюлетеня для голосування, підписаного представником акціонера, до бюлетеня для голосування додаються документи, що підтверджують повноваження такого представника акціонера або їх належним чином засвідчені копії.
Акціонер в період проведення голосування може надати депозитарній установі, яка обслуговує рахунок в цінних паперах такого акціонера, на якому обліковуються належні акціонеру акції Товариства, лише один бюлетень для голосування з одних і тих самих питань порядку денного.
У разі отримання декількох бюлетенів з одних і тих самих питань порядку денного депозитарна установа здійснює заходи передбачені п.69 Порядку щодо того бюлетеня, який було подано останнім, а у випадку подання бюлетенів представниками акціонера – щодо того бюлетеня, який був поданий останнім тим представником, який був визначений у відповідності до вимог абзацу другого пункту 63 розділуXII Порядку, крім випадків, коли акціонером(його представником) до завершення голосування направлено повідомлення депозитарній установі щодо того, який із наданих бюлетенів необхідно вважати дійсним.
Реєстрація акціонерів (їх представників) проводиться шляхом співставлення даних переліку акціонерів, які мають право на участь у Загальних зборах, складеного у порядку встановленому законодавством про депозитарну систему, з даними переліку акціонерів, які подали бюлетені для участі у дистанційних Загальних зборах, а також перевірки повноважень представників акціонерів, які підписали бюлетені. Всі акціонери, що вказані у переліку акціонерів, які мають право на участь у загальних зборах, складеного у порядку, встановленому законодавством про депозитарну систему, та які подали хоча б один бюлетень для голосування у Загальних зборах, підписаний уповноваженою на те особою, вважаються такими, що прийняли участь у Загальних зборах та є зареєстрованими для участі у зборах.
Голосування на Загальних зборах з відповідних питань порядку денного розпочинається з моменту розміщення на веб-сайті Товариства відповідного бюлетеня для голосування, а завершується о 18 годині 31 травня 2024 року.
На Загальних зборах не може бути оголошено перерву або змінено послідовність розгляду питань порядку денного.
Кожен акціонер - власник голосуючих акцій має право реалізувати своє право на управління Товариством шляхом участі у Загальних зборах та голосування шляхом подання бюлетенів депозитарній установі, яка обслуговує рахунок в цінних паперах такого акціонера, на якому обліковуються належні акціонеру акції Товариства.
Голосування на Загальних зборах з питань порядку денного проводиться виключно з використанням бюлетенів для голосування:
бюлетеня для кумулятивного голосування (з питань порядку денного, голосування за якими здійснюється шляхом кумулятивного голосування);
бюлетеня для голосування (щодо інших питань порядку денного, крім обрання органів Товариства).
Бюлетень для голосування на загальних зборах засвідчується кваліфікованим електронним підписом акціонера (його представника) та/або іншим засобом електронної ідентифікації, що відповідає вимогам, визначеним Національною комісією з цінних паперів та фондового ринку.
Кількість голосів в бюлетені для голосування зазначається акціонером (його представником) виходячи із кількості голосуючих акцій такого акціонера, які обліковуються на рахунку в цінних паперах акціонера, що обслуговується депозитарною установою.
Форма і текст бюлетеня для голосування затверджуються Наглядовою радою Товариства, не пізніше ніж за п'ятнадцять днів до дати проведення загальних зборів акціонерів, а форма і текст бюлетеня для кумулятивного голосування - не пізніше ніж за чотири дні до дати проведення загальних зборів акціонерів.
Бюлетень, що був отриманий депозитарною установою після 18 години  31 травня 2024 року, вважається таким, що не поданий.
Бюлетень для голосування, визнається недійсним у разі, якщо: форма та/або текст бюлетеня відрізняється від зразка, який розміщеного в порядку встановленому п.96 розділу XVI Порядку; на ньому відсутній підпис (підписи) акціонера (представника акціонера); не зазначено реквізитів акціонера або його представника (за наявності), або іншої інформації, яка є обов'язковою відповідно до Порядку.
Бюлетень визнається недійсним для голосування за відповідним питанням порядку денного у разі, якщо акціонер (представник акціонера) не позначив у бюлетені жодного або позначив більше одного варіанта голосування щодо одного проєкту рішення, або позначив варіант голосування «за» по кожному із проєктів рішень одного й того самого питання порядку денного.
Бюлетень для кумулятивного голосування по відповідному питанню порядку денного також визнається недійсним у разі, якщо акціонер (представник акціонера) зазначив у бюлетені більшу кількість голосів, ніж йому належить за таким голосуванням або не зазначив жодного голосу за питанням денним.
Визнання бюлетеня для голосування недійсним по одному питанню порядку денного не має наслідком визнання недійсним всього бюлетеня.
Бюлетені для голосування, визнані недійсними з підстав, передбачених п.100 Порядку, не враховуються під час підрахунку голосів.
Більш детально порядок участі та голосування на Загальних зборах акціонерів особисто (представників акціонерів за довіреністю) викладено у Розділах XIII, XV та XVI Порядку.
Для забезпечення реалізації права на участь у дистанційних загальних зборах, відповідно до ПРИКІНЦЕВИХ ТА ПЕРЕХІДНИХ ПОЛОЖЕНЬ ЗАКОНОУ УКРАЇНИ «ПРО ДЕПОЗИТАРНУ СИСТЕМУ УКРАЇНИ», власник цінних паперів, які були дематеріалізовані, зобов’язаний звернутися до обраної емітентом депозитарної установи та укласти з нею договір про обслуговування рахунка в цінних паперах від власного імені або здійснити переказ прав на цінні папери на свій рахунок в цінних паперах, відкритий в іншій депозитарній установі. 
У разі якщо власник цінних паперів протягом одного року з дня набрання чинності цим Законом не уклав з обраною емітентом депозитарною установою договору про обслуговування рахунка в цінних паперах від власного імені або не здійснив переказ належних йому прав на цінні папери на свій рахунок у цінних паперах, відкритий в іншій депозитарній установі, цінні папери такого власника (які дають право на участь в органах емітента) не враховуються при визначенні кворуму та при голосуванні в органах емітента.
Обмеження щодо врахування цінних паперів при визначенні кворуму та при голосуванні в органах емітента встановлюються депозитарною установою в системі депозитарного обліку протягом одного робочого дня після закінчення строку, зазначеного в абзаці другому цього пункту.
Скасування таких обмежень здійснюється депозитарною установою протягом одного робочого дня після укладення власником цінних паперів з депозитарною установою договору про обслуговування рахунка в цінних паперах.

ОСНОВНІ ПОКАЗНИКИ 
фінансово-господарської діяльності ПрАТ «ФОНДОВЕ АГЕНТСТВО СХІД-ІНВЕСТ» (тис. грн)
Найменування показника Період
2021р. 2022р. 2023р.
Усього активів 26397 25994 26009
Основні засоби (за залишковою вартістю) 501 278 41
Запаси 41 19 38
Сумарна дебіторська заборгованість 19404 19522 19959
Гроші та їх еквіваленти 984 743 553
Нерозподілений прибуток (непокритий збиток) 266 17 146
Власний капітал 25717 25734 25880
Зареєстрований (пайовий/статутний) капітал 25000 25000 25000
Довгострокові зобов’язання і забезпечення   
Поточні зобов’язання і забезпечення 307 110 129
Чистий фінансовий результат: прибуток (збиток) 266 17 146
Середньорічна кількість акцій (шт.) 2500000 2500000 2500000
Чистий прибуток (збиток) на одну просту акцію (грн) 0,1064 0,01 0,06