Приватне акціонерне товариство “ Ічнянський молочно-консервний комбінат”

(Код ЄДРПОУ 00381152, місцезнаходження:

16703, Чернігівська обл., м. Ічня, вул. Вишнева, 4)

 

Повідомляє про проведення чергових загальних зборів акціонерів, що відбудуться 25 серпня 2020 року за адресою: 16703, Чернігівська обл., м. Ічня, вул. Вишнева, 4, зал засідань. Початок зборів о 10-00 годині.

Реєстрація акціонерів та їх представників для участі у Загальних зборах акціонерів проводиться 25 серпня 2020 року з 09-00 до 09-50 за місцем проведення Загальних зборів акціонерів. Перелік акціонерів, які мають право на участь у Загальних зборах, складається станом на 19 серпня 2020 року.

Для участі у Зборах надаються документи – зокрема, паспорт (тощо), які ідентифікують особу акціонера (його представника). Для участі представника акціонера – додатково документи, що підтверджують його повноваження (довіреність, оформлену згідно чинного законодавства). Для представників акціонерів – юридичних осіб необхідно пред’явити додатково документи, які підтверджують правомірність видачі довіреності особою (копія статуту акціонера - юридичної особи, копія рішення уповноваженого органу про призначення на посаду особи, яка видала довіреність, тощо); для керівників юридичних осіб – акціонерів, які діють без довіреності в інтересах юридичної особи – додатково документи, які підтверджують повноваження такої особи (копія статуту акціонера -юридичної особи, копія рішення уповноваженого органу про призначення на посаду, тощо).

Акціонер має право видати довіреність на право участі та голосування на загальних зборах акціонерів одному або декільком своїм представникам, а також відкликати чи замінити у будь-який час свого представника.

Довіреність на право участі та голосування на загальних зборах акціонерів може містити завдання щодо голосування, тобто перелік питань порядку денного загальних зборів акціонерів із зазначенням того, як і за яке (проти якого) рішення потрібно проголосувати. Під час голосування на загальних зборах акціонерів представник повинен голосувати саме так, як передбачено завданням щодо голосування. Якщо довіреність не містить завдання щодо голосування, представник вирішує всі питання щодо голосування на загальних зборах акціонерів на свій розсуд.

 

Проект порядку денного Загальних зборів (перелік питань, разом з проектом рішень (крім кумулятивного голосування) щодо кожного з питань, включених до проекту порядку денного):

 

1.         Про обрання Лічильної комісії загальних зборів Товариства.

Проект рішення по першому питанню порядку денного: "Обрати Лічильну комісію Загальних зборів у кількості 3 (трьох) осіб, в наступному складі:

Животяга Я.В.

Шевченко Т.А.

Голінко М.В.

 

2.         Затвердження порядку та способу засвідчення бюлетенів для голосування на Загальних зборах акціонерів Товариства.

Проект рішення по другому питанню порядку денного: "Затвердити наступне рішення Наглядової ради Товариства, щодо порядку та способу засвідчення бюлетенів для голосування на Загальних зборах акціонерів Товариства Протокол №1 від 30.03.2020р.: бюлетені для голосування та для кумулятивного голосування засвідчуються до їх отримання реєстраційною комісією шляхом проставлення підпису голови правління ПрАТ "ІМКК" та печатки ПрАТ "ІМКК" у правому верхньому куті на першій сторінці бюлетеня. У разі недійсності бюлетеня про це на ньому робиться позначка з зазначенням підстав недійсності. Позначка про недійсність бюлетеня засвідчується головою Лічильної комісії або Тимчасової лічильної комісії."

 

3.         Про обрання Голови та Секретаря Загальних зборів Товариства.

Проект рішення по третьому питанню порядку денного: "Обрати Головою Загальних зборів Товариства –  Іванова Олександра Валерійовича, секретарем –  Запорощука Валентина Анатолійовича.

 

4.         Прийняття рішень з питань порядку проведення Загальних зборів Товариства.

Проект рішення по четвертому питанню порядку денного: "Затвердити наступний порядок проведення Загальних зборів Товариства:

- для оголошення інформації з питань порядку денного Загальних зборів Товариства доповідачам виділити до 10 хв. (на кожне питання);

- для відповідей на запитання доповідачам виділити до 3 хв.;

- для голосування з питань порядку денного акціонерам та/або їх представникам та підрахунку голосів акціонерів з питань порядку денного лічильній комісії (тимчасової лічильної комісії) виділити до 5 хв.;

- роботу Загальних зборів організувати без перерви;

- фіксацію ходу Загальних зборів технічними засобами не здійснювати;

- засоби масової інформації на Загальні збори не допускати;

- для виступів на Загальних зборах слово надавати лише акціонерам Товариства або їх уповноваженим представникам, посадовим особам Товариства, працівникам Товариства та членам робочих органів Загальних зборів;

- усі питання та/або пропозиції з питань порядку денного Загальних зборів надавати виключно у письмовому вигляді секретарю Загальних зборів через членів реєстраційної або лічильної комісії до початку розгляду відповідного питання порядку денного із зазначенням прізвища та імені (найменування) акціонера або його представника, який подає відповідне питання та/або пропозицію;

- голосування з питань порядку денного проводити за допомогою бюлетенів для голосування затвердженого зразка, які були видані учасникам Загальних зборів (власникам голосуючих акцій) під час їх реєстрації для участі у Загальних зборах;

- одна голосуюча акція надає акціонеру один голос для вирішення кожного з питань, винесених на голосування".

 

5.         Розгляд звіту Голови правління Товариства за 2019 рік та прийняття рішення за наслідками розгляду звіту.

Проект рішення по п'ятому питанню порядку денного: "Затвердити звіт Голови правління Товариства за 2019 рік".

 

6.         Розгляд звіту Наглядової ради Товариства за 2019 рік та прийняття рішення за наслідками розгляду звіту.

Проект рішення по шостому питанню порядку денного: "Затвердити звіт Наглядової ради Товариства за 2019 рік".

 

7.         Розгляд звіту Ревізійної Комісії Товариства за 2019 рік та прийняття рішення за наслідками розгляду звіту.

Проект рішення по сьомому питанню порядку денного: "Затвердити звіт Ревізійної комісії Товариства за 2019 рік".

 

8.         Затвердження річного звіту емітента за 2019 р., який надається в Національну комісію з цінних паперів та фондового ринку

Проект рішення по восьмому питанню порядку денного: "Затвердити річний звіт Товариства за 2019 рік".

 

9.         Про розподіл прибутку (покриття збитків) Товариства за 2019 рік.

Проект рішення по дев'ятому питанню порядку денного: "У зв’язку із відсутністю чистого прибутку у звітному періоді - дивіденди за підсумками роботи у 2020 році не нараховувати.".

 

10.       Розгляд та затвердження бюджету  ПрАТ "ІМКК" на 2020 рік.

Проект рішення по десятому питанню порядку денного:

"Затвердити бюджет ПрАТ «ІМКК» на 2020 рік".

 

11. Про дострокове припинення повноважень Наглядової ради з одночасним припиненням дії цивільно-правових договорів з головою та членами Наглядової ради.

Проект рішення по одинадцятому питанню порядку денного:

"Припинити достроково повноваження Наглядової ради з одночасним припиненням дії цивільно-правових договорів з головою та членами Наглядової ради".

 

12. Прийняття рішення про обрання Наглядової ради Товариства шляхом кумулятивного голосування.

Проводиться кумулятивне голосування. Кандидатури будуть вказані у бюлетенях, після отримання заяв від кандидатів у встановлені законодавством строки.

 

13. Затвердження умов цивільно-правових договорів з головою та членами Наглядової ради Товариства. Встановлення розміру їх винагороди. Обрання особи, яка уповноважується на підписання договорів з головою та членами Наглядової ради.

Проект рішення по тринадцятому питанню порядку денного:

"Затвердити умови цивільно-правових договорів з Головою та членами Наглядової ради Товариства та розмір винагороди Голові та членам Наглядової ради, передбачений затвердженими загальними зборами акціонерів договорами цивільно-правового характеру. Уповноважити голову правління на підписання таких договорів".

 

14. Про дострокове припинення повноважень Ревізійної комісії з одночасним припиненням дії цивільно-правових договорів з головою та членами Ревізійної комісії.

Проект рішення по чотирнадцятому питанню порядку денного:

"Припинити достроково повноваження Ревізійної комісії з одночасним припиненням дії цивільно-правових договорів з головою та членами Ревізійної комісії".

 

15. Прийняття рішення про обрання Ревізійної комісії Товариства шляхом кумулятивного голосування.

Проводиться кумулятивне голосування. Кандидатури будуть вказані у бюлетенях, після отримання заяв від кандидатів у встановлені законодавством строки.

 

16. Затвердження умов цивільно-правових договорів з головою та членами Ревізійної комісії Товариства. Встановлення розміру їх винагороди. Обрання особи, яка уповноважується на підписання договорів з головою та членами Ревізійної комісії.

Проект рішення по шістнадцятому питанню порядку денного:

"Затвердити умови цивільно-правових договорів з Головою та членами Ревізійної комісії Товариства та розмір винагороди Голові та членам Ревізійної комісії, передбачений затвердженими загальними зборами акціонерів договорами цивільно-правового характеру. Уповноважити голову правління на підписання таких договорів".

17. Про попереднє надання згоди на вчинення значних правочинів, які можуть вчинятися Товариством з фінансовими компаніями та/або іншими юридичними особами або банками протягом одного року, визначення їх предмету (характеру) та сукупної граничної вартості, надання повноважень на визначення доцільності їх укладання, істотних умов та особи, на яку буде покладено обов’язок їх укладення та підписання.

Проект рішення по сімнадцятому питанню порядку денного:

1. Надати згоду на вчинення значних правочинів, які можуть вчинятися Товариством з фінансовими компаніями та/або іншими юридичними особами або банками в період з дати прийняття рішення до проведення наступних річних загальних зборів акціонерів, наступного характеру:

• генеральну кредитну угоду та зміни, додаткові угоди до неї;

• кредитні та депозитні угоди, договори позики або зміни та доповнення до них;

• угоди (зміни до них), пов’язані з забезпеченням виконання зобов’язань по кредитним угодам, договорам позики та генеральним кредитним угодам укладеним Товариством (договори застави майна, іпотеки, поруки та ін.).

2. Визначення доцільності укладання таких угод та їх істотних умов покласти на наглядову раду Товариства;

3. Визначити сукупну граничну вартість значних правочинів у розмірі 900 000 000,00 (дев’ятсот мільйонів) гривень або еквівалент цієї суми в іншій валюті, розрахований за офіційним курсом Національного банку України станом на день укладення відповідного/их договору/ів;

4. Повноваження на підписання угод, що є значними правочинами, надати Голові Правління Товариства або уповноваженій особі за довіреністю Товариства.

18. Про надання в якості забезпечення виконання зобов’язань Товариства перед фінансовою компанією та/або іншими юридичними особами або банками належного Товариству майна.

Проект рішення по вісімнадцятому питанню порядку денного:

В рахунок забезпечення виконання Товариством існуючих та/або майбутніх кредитних зобов’язань, зобов’язань за договором позики перед фінансовою компанією та/або іншими юридичними особами або банками надати (на підставі ч. 3 ст. 70 Закону України “Про акціонерні товариства”) згоду на передання в заставу фінансовій компанії та/або іншим юридичним особам або банкам в наступну заставу, іпотеку та/або наступну іпотеку усього рухомого (в тому числі, але не обмежуючись, майнові права на дебіторську заборгованість, об’єкти інтелектуальної власності, товари в обороті/переробці та ін.) та не рухомого майна, що знаходиться та/або буде знаходитися у власності Товариства на момент такого передання, заставною вартістю не менше балансової вартості такого майна, які можуть вчинятися Товариством протягом не більш як одного року з дати прийняття такого рішення.        

Загальна ринкова вартість нерухомого майна, яке може бути передано в іпотеку (оформлено як одним, так і декількома договорами) з метою забезпечення зобов’язань Товариства як разом так і за кожним окремим договором, зобов’язання за яким забезпечується, не повинна перевищувати 400 000 000,00 (чотириста мільйонів) гривень або еквівалент цієї суми в іншій валюті, розрахований за офіційним курсом Національного банку України станом на день укладення відповідного/их договору/ів.

Загальна ринкова вартість рухомого майна, яке може бути передано в заставу (оформлено як одним, так і декількома договорами) з метою забезпечення зобов’язань Товариства як разом так і за кожним окремим договором, зобов’язання за яким забезпечується, не повинна перевищувати 500 000 000,00 (п’ятсот мільйонів) гривень або еквівалент цієї суми в іншій валюті, розрахований за офіційним курсом Національного банку України станом на день укладення відповідного/их договору/ів.

19. Про необхідність надання в якості забезпечення виконання зобов’язань фінансової компанії та/або будь-якої юридичної особи перед банками належного Товариству майна (майнова порука).

Проект рішення по дев’ятнадцятому питанню порядку денного:

В рахунок забезпечення виконання зобов’язань фінансової компанії та/або будь-якої юридичної особи перед банками  як існуючих та/або майбутніх кредитних зобов’язань, зобов’язань за договором позики перед фінансовою компанією та/або іншими юридичними особами або банками надати (на підставі ч. 3 ст. 70 Закону України “Про акціонерні товариства”) згоду на передання в заставу банку, фінансовій компанії та/або іншим юридичним особам в наступну заставу, іпотеку та/або наступну іпотеку усього рухомого (в тому числі, але не обмежуючись, майнові права на дебіторську заборгованість, об’єкти інтелектуальної власності, товари в обороті/переробці та ін.) та не рухомого майна, що знаходиться та/або буде знаходитися у власності Товариства на момент такого передання, заставною вартістю не менше балансової вартості такого майна, які можуть вчинятися Товариством протягом не більш як одного року з дати прийняття такого рішення.            Загальна ринкова вартість нерухомого майна, яке може бути передано в іпотеку (оформлено як одним, так і декількома договорами) з метою забезпечення зобов’язань  як разом так і за кожним окремим договором, зобов’язання за яким забезпечується, не повинна перевищувати 400 000 000,00 (чотириста мільйонів) гривень або еквівалент цієї суми в іншій валюті, розрахований за офіційним курсом Національного банку України станом на день укладення відповідного/их договору/ів.

Загальна ринкова вартість рухомого майна, яке може бути передано в заставу (оформлено як одним, так і декількома договорами) з метою забезпечення зобов’язань як разом так і за кожним окремим договором, зобов’язання за яким забезпечується, не повинна перевищувати 500 000 000,00 (п’ятсот мільйонів) гривень або еквівалент цієї суми в іншій валюті, розрахований за офіційним курсом Національного банку України станом на день укладення відповідного/их договору/ів.

20. Про необхідність надання повноважень Голові Правління Товариства або уповноваженій особі за довіреністю Товариства на укладання та підписання вищезазначених договорів та інших документів, пов’язаних з укладенням вищезазначених договорів.

Проект рішення по двадцятому питанню порядку денного:

Надати повноваження Голові Правління або уповноваженій особі за довіреністю Товариства на укладання та підписання кредитних договорів, договорів позики, договорів поруки, договорів застави/іпотеки та будь-яких інших договорів (відповідно до яких Товариство є боржником, майновим поручителем, іпотекодавцем, заставодавцем, цедентом та ін.) та/або додаткових угод, договорів про внесення змін до існуючих кредитних договорів, договорів поруки, договорів позики, договорів застави/іпотеки (відповідно до яких Товариство є майновим поручителем), та інших договорів, документів, пов’язаних з підписанням вищевказаних договорів, в тому числі:

-    визначати істотні умови з урахуванням положень цього протоколу;

-    кредитних договорів, договорів позики, договорів поруки, договорів застави/іпотеки, договорів наступної застави/іпотеки (відповідно до яких Товариство є боржником, майновим поручителем, іпотекодавцем, заставодавцем, цедентом та ін.) та/або додаткових угод, договорів про внесення змін до існуючих кредитних договорів договорів поруки, договорів застави/іпотеки);

-    інших договорів, пов’язаних з кредитним договором, договором позики, договорами поруки, договорами застави/іпотеки та/або з додатковими угодами, договорами про внесення змін до існуючих кредитних договорів, договорів поруки, договорів застави/іпотеки (надалі – Пов’язані договори);

-    будь-яких документів, пов’язаних з кредитними договорами, договорами позики, договорами поруки, договорами застави/іпотеки та/або договорів наступної застави/іпотеки та/або з додатковими угодами, договорами про внесення змін до існуючих договорів поруки, договорів застави/іпотеки та/або з Пов’язаними договорами (надалі – Документи);

-    укладати та підписувати від імені Товариства:

-    кредитні договори, договори поруки, договори позики,  договори застави/іпотеки та/або додаткові угоди, договори про внесення змін до існуючих кредитних договорів, договорів поруки, договорів позики, договорів застави/іпотеки;

-    Пов’язані договори;

-    Додаткові угоди, договори про внесення змін;

-    Документи,

здійснювати інші дії, що необхідні для виконання рішень, вказаних в цьому протоколі, в тому числі видавати довіреності на здійснення дій, необхідних для реалізації прийнятих рішень.

 

Основні показники фінансово-господарської діяльності підприємства (тис. грн)

Найменування показника 

Період 

звітний 

попередній 

Усього активів 

546475

514 768

Основні засоби 

218534

236 255

Довгострокові фінансові інвестиції 

-

-

Запаси 

47632

51 532

Сумарна дебіторська заборгованість 

279236

224 465

Грошові кошти та їх еквіваленти 

845

1938

Нерозподілений прибуток 

(3948)

(4 485)

Власний капітал 

57718

56 439

Статутний капітал 

110

110

Довгострокові зобов'язання 

198290

15 130

Поточні зобов'язання 

290467

443 199

Чистий прибуток (збиток) 

(6939)

5 029

Середньорічна кількість акцій (шт.) 

439404

439 404

Кількість власних акцій, викуплених протягом періоду (шт.) 

 

-

Загальна сума коштів, витрачених на викуп власних акцій протягом періоду 

 

-

Чисельність працівників на кінець періоду (осіб) 

367

354

 

Інформація з проектами рішень щодо кожного з питань, включених до проекту порядку денного загальних зборів розміщена на власному веб – сайті Товариства: ichnya.com.

Від дати надіслання повідомлення про проведення загальних зборів до дня проведення загальних зборів, акціонери Товариства та/або їх представники можуть ознайомитися з матеріалами (документами), необхідними для прийняття рішень з питань порядку денного загальних зборів у робочі дні з 10 години 00 хвилин до 17 години 00 хвилин за адресою: Україна, Чернігівська обл., м. Ічня, вул. Вишнева, 4, приймальня голови правління, а в день проведення загальних зборів – також у місці їх проведення.

Особа, відповідальна за порядок ознайомлення акціонерів із зазначеними матеріалами (документами) – Животяга Ярослав Васильович тел. (04633) 2-40-95.

Кожний акціонер має право внести пропозиції щодо питань, включених до проекту порядку денного загальних зборів акціонерного товариства, а також щодо нових кандидатів до складу органів товариства, кількість яких не може перевищувати кількісного складу кожного з органів.

Пропозиції вносяться не пізніше ніж за 20 днів до дати проведення загальних зборів акціонерного товариства, а щодо кандидатів до складу органів товариства – не пізніше ніж за сім днів до дати проведення загальних зборів. Пропозиції щодо включення нових питань до проекту порядку денного повинні містити відповідні проекти рішень з цих питань.

Пропозиції акціонерів до проекту порядку денного надсилати за адресою: 16703, Чернігівська обл., м. Ічня, вул. Вишнева, 4.

До уваги акціонерів ПрАТ "ІМКК": Відповідно до п.10 розділу VІ ЗУ "Про Депозитарну систему України" від 06.07.2012 № 5178-VI, якщо власник цінних паперів не уклав з обраною емітентом депозитарною установою договору про обслуговування рахунка в цінних паперах від власного імені або не здійснив переказ належних йому прав на цінні папери на свій рахунок у цінних паперах, відкритий в іншій депозитарній установі, цінні папери такого власника не враховуються при визначенні кворуму та при голосуванні в органах емітента.

 

Підтверджую достовірність інформації, що міститься у повідомленні.

 

 

Голова правління                                                                                      Р.Я. Давида