АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «КИЇВГАЗ»

(ідентифікаційний код 03346331, 

місцезнаходження: Україна, м. Київ, вул. Михайла Бойчука, буд. 4-Б)

(надалі – Товариство, АТ «Київгаз»)

повідомляє про проведення річних дистанційних Загальних зборів акціонерів

АТ «Київгаз» 27.04.2023 року.

 

Наглядовою радою Товариства прийнято рішення про скликання річних дистанційних Загальних зборів акціонерів АТ «Київгаз».

27.04.2023 – дата проведення річних дистанційних Загальних зборів акціонерів АТ «Київгаз» (дата завершення голосування), що будуть проведені у відповідності до Порядку скликання та проведення дистанційних загальних зборів акціонерів, затвердженого рішенням Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку від 06.03.2023 року №236 (далі – Порядок).

27.04.2023 о 18.00 годині - дата та час закінчення голосування акціонерів у річних (чергових) дистанційних загальних зборах акціонерів Товариства.

24.04.2023 – дата складення переліку акціонерів, які мають право на участь у дистанційних річних Загальних зборах акціонерів АТ «Київгаз» (станом на 23 годину робочого дня за два робочі дні до дня проведення зборів).

17.04.2023 року з 11:00 – дата і час початку надсилання до депозитарної установи бюлетеня для голосування(щодо інших питань порядку денного, крім обрання органів товариства). 

23.04.2023 року з 11:00 – дата і час початку надсилання до депозитарної установи бюлетеня для кумулятивного голосування.

27.04.2023 року до 18:00 – дата і час завершення надсилання до депозитарної установи бюлетенів для голосування.

Голосування на загальних зборах з відповідних питань порядку денного розпочинається з моменту розміщення на веб-сайті товариства відповідного бюлетеня для голосування.

17.04.2023 – дата розміщення бюлетеня для голосування (щодо інших питань порядку денного, крім обрання органів Товариства) у вільному для акціонерів доступі на власному веб-сайті АТ «Київгаз» (https://kyivgaz.ua/) у розділі «Інформація для акціонерів».

23.04.2023 – дата розміщення бюлетеня для кумулятивного голосування у вільному для акціонерів доступі на власному веб-сайті АТ «Київгаз» (https://kyivgaz.ua/) у розділі «Інформація для акціонерів».

Адреса сторінки на власному веб-сайті АТ «Київгаз», на якій розміщена інформація з проєктами рішень щодо кожного з питань, включених до проєкту порядку денного Загальних зборів, повідомлення про проведення Загальних зборів, інформація про загальну кількість акцій та кількість голосуючих акцій станом на дату складання переліку осіб, яким надсилається повідомлення про проведення загальних зборів, перелік документів, що має надати акціонер (представник акціонера) для його участі у Загальних зборах – https://kyivgaz.ua/ у розділі «Інформація для акціонерів».

Дата складення переліку акціонерів, які мають бути повідомлені про проведення дистанційних річних (чергових)загальних зборів акціонерів Товариства – 16.03.2023 р.

 

Перелік питань з проєктами рішень, включених до проєкту порядку денного дистанційних річних Загальних зборів акціонерів АТ «Київгаз» (далі - Загальні збори):

 

Проєкт порядку денного та проєкти рішень (крім кумулятивного голосування) з кожного питання, включеного до проекту порядку денного:

 

п/п

Питання проєкту порядку денного

Проєкт рішення

1.

Прийняття рішення за наслідками розгляду звіту Правління Товариства про результати фінансово-господарської діяльності Товариства за 2021 та 2022 роки

1.1. Затвердити звіт Правління Товариства про результати фінансово-господарської діяльності Товариства за 2021 та 2022 роки.

2.

Прийняття рішення за наслідками розгляду звіту Наглядової ради Товариства про роботу за 2021 та 2022 роки.

2.1. Затвердити звіт Наглядової ради Товариства про роботу за 2021 та 2022 роки.

3.

Затвердження річного звіту (річної фінансової звітності) Товариства за 2021 та 2022 роки.

3.1. Затвердити річний консолідований звіт (річну консолідовану фінансову звітність) Товариства за 2021 та 2022 роки.​

4.

Розподіл прибутку і збитків Товариства відповідно до результатів фінансово-господарської діяльності Товариства у 2021 та 2022 роках.

4.1. У зв’язку з відсутністю прибутку за 2021 та 2022 роки прибуток не розподіляти.

5.

Внесення змін до відомостей щодо переліку засновників (учасників) Товариства, що містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань.

5.1. Виключити з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань інформацію про те, що засновниками (учасниками) Товариства є Департамент комунальної власності м. Києва  виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) з відповідною часткою у статному капіталі Товариства, замість чого включити інформацію про те, що засновником (учасником) Товариства на 100 % статутного капіталу (28 362 800,00 грн.)  є акціонери згідно реєстру власників іменних цінних паперів;

5.2. Провести державну реєстрацію змін до Єдиного державного реєстру юридичних, фізичних осіб та громадських формувань;

5.3. Уповноважити головуючого загальних зборів акціонерів (з правом передоручення) на проведення змін до відомостей про Товариство, які міститься у Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб підприємців та громадських формувань пов’язаних з прийняттям вищенаведених рішень.

6.

Прийняття рішення про припинення повноважень членів Наглядової ради Товариства.

6.1. Припинити з 27.04.2023 року повноваження та відкликати Наглядову раду Товариства у повному складі.

7.

Прийняття рішення про обрання членів Наглядової ради Товариства.

Обрання членів Наглядової ради Товариства здійснюється шляхом кумулятивного голосування із числа кандидатів, запропонованих акціонерами.

8.

Затвердження умов цивільно-правових договорів, трудових договорів (контрактів), що укладатимуться з членами Наглядової ради, встановлення розміру їх винагороди, обрання особи, яка уповноважується на підписання договорів (контрактів) з членами Наглядової ради.

8.1. Затвердити умови договору між Товариством та членами Наглядової ради Товариства.

8.2. Встановити, що місячна винагорода члена Наглядової ради Товариства за виконання посадових обов’язків складає, після утримання податків та зборів, - п’ять мінімальних заробітних плат у місячному розмірі, встановленому законом на 1 число місяця, за який виплачується винагорода.

8.3. Уповноважити Голову Правління Товариства, або особу яка виконуватиме обов’язки Голови Правління Товариства підписати від імені Товариства договори з членами Наглядової ради Товариства.

 

Між питаннями, включеними до порядку денного, існує взаємозв’язок, а саме: між п.6 та п.7, п.8, п.9 та п.10. Наявність взаємозв’язку між питаннями, включеними до порядку денного загальних зборів, означає неможливість підрахунку голосів та прийняття рішення з одного питання порядку денного у разі неприйняття рішення або прийняття взаємовиключного рішення з попереднього (одного з попередніх) питання порядку денного. 

 

Кожен акціонер має право отримати, а товариство зобов'язане на його запит надати в формі електронних документів (копій документів), безкоштовно документи, з якими акціонери можуть ознайомитися під час підготовки до загальних зборів. Від дати надсилання повідомлення про проведення Загальних зборів до дати проведення Загальних зборів Товариство надає акціонерам можливість ознайомитися з документами, необхідними для прийняття рішень з питань порядку денного шляхом направлення документів акціонеру на його запит засобами електронної пошти  zbory@kyivgaz.ua. Запит акціонера на ознайомлення з документами, необхідними акціонерам для прийняття рішень з питань порядку денного, має бути підписаний кваліфікованим електронним підписом такого акціонера (іншим засобом, що забезпечує ідентифікацію та підтвердження направлення документу особою) та направлений на наступну адресу електронної пошти  zbory@kyivgaz.ua. У разі отримання належним чином оформленого запиту від акціонера, особа, відповідальна за ознайомлення акціонерів з відповідними документами, направляє такі документи на адресу електронної пошти акціонера, з якої направлено запит із засвідченням документів кваліфікованим електронним підписом.

Товариство до дати проведення Загальних зборів надає відповіді на письмові запитання акціонерів щодо питань, включених до проекту порядку денного Загальних зборів та порядку денного загальних зборів. Відповідні запити направляються акціонерами на адресу електронної пошти  zbory@kyivgaz.ua із зазначенням реквізитів акціонера, який звертається, кількості, типу та/або класу належних йому акцій, змісту запитання та засвідченням такого запиту кваліфікованим електронним підписом (іншим засобом, що забезпечує ідентифікацію та підтвердження направлення документу особою). Реквізити акціонера (представника акціонера) – ім'я фізичної або найменування юридичної особи, ідентифікаційний код юридичної особи, назва, серія (за наявності), номер, дата видачі документа, що посвідчує фізичну особу та реєстраційний номер облікової картки платника податків (за наявності).

Товариство може надати одну загальну відповідь на всі запитання однакового змісту. Відповіді на запити акціонерів направляються на адресу електронної пошти акціонера, з якої надійшов належним чином оформлений запит, із засвідченням відповіді кваліфікованим електронним підписом уповноваженої особи. 

Посадова особа, відповідальна за ознайомлення акціонерів з матеріалами (документами), необхідними для прийняття рішень з питань порядку денного загальних зборів під час підготовки до загальних зборів: Корпоративний секретар Годованюк Олексій Володимирович (контактний телефон: +380991247771.

Кожною простою акцією акціонерного товариства її власнику - акціонеру надається однакова сукупність прав, включаючи права на: 1) участь в управлінні товариством; 2) отримання дивідендів; 3) отримання у разі ліквідації товариства частини його майна або вартості частини майна товариства; 4) отримання інформації про господарську діяльність товариства.

Одна проста голосуюча акція товариства надає акціонеру один голос для вирішення кожного питання на загальних зборах, крім випадків проведення кумулятивного голосування.

Акціонери - власники простих акцій товариства можуть мати й інші права, передбачені законодавством та статутом акціонерного товариства.

Якщо інше не передбачено статутом акціонерного товариства, судові витрати та інші витрати, понесені акціонером у зв’язку з поданням в інтересах такого товариства позову про відшкодування збитків, заподіяних акціонерному товариству його посадовими особами, відшкодовуються таким товариством незалежно від результатів розгляду справи в суді.

Кожний акціонер має право внести пропозиції щодо питань, включених до проекту порядку денного загальних зборів, а також щодо нових кандидатів до складу органів Товариства, кількість яких не може перевищувати кількісного складу кожного з органів. 

Пропозиції вносяться не пізніше ніж за 20 днів до дати проведення загальних зборів, а щодо кандидатів до складу органів Товариства - не пізніше ніж за 7 днів до дати проведення загальних зборів в об’ємі та у відповідності до Порядку.

Пропозиція до проекту порядку денного загальних зборів направляється із зазначенням реквізитів акціонера, який її вносить, кількості, типу та/або класу належних йому акцій, змісту пропозиції до питання та/або проекту рішення. Пропозиція до порядку денного Загальних зборів може бути направлена акціонером у вигляді електронного документу із засвідченням його кваліфікованим електронним підписом акціонера (іншим засобом, що забезпечує ідентифікацію та підтвердження направлення документу особою) на адресу електронної пошти zbory@kyivgaz.ua

Пропозиції акціонерів (акціонера), які сукупно є власниками 5 або більше відсотків акцій, а також пропозиції наглядової ради або ради директорів (якщо такі пропозиції можуть бути надані відповідно до статуту акціонерного товариства) підлягають обов'язковому включенню до проекту порядку денного загальних зборів.

Пропозиції акціонерів до проекту порядку денного загальних зборів вносяться лише шляхом внесення нових проектів рішень з питань, включених до проекту порядку денного, та нових питань разом з проектами рішень з цих питань, а також шляхом включення запропонованих акціонерами кандидатів до складу органів акціонерного товариства до списку кандидатів, що виносяться на голосування на загальних зборах. Товариство не має права вносити зміни до запропонованих акціонерами питань, проектів рішень або інформації про кандидатів до складу органів акціонерного товариства.

Рішення про відмову у включенні до проекту порядку денного загальних зборів пропозиції акціонерів (акціонера), які (який) сукупно є власниками (власником) 5 і більше відсотків голосуючих акцій, пропозиції комітету з питань призначень наглядової ради або ради директорів може бути прийнято виключно у разі: 1) недотримання строку, встановленого частиною другою статті 49 Закону України «Про акціонерні товариства»; 2) неповноти даних, передбачених частинами третьоюп’ятою і восьмою статті 49 Закону України «Про акціонерні товариства».

Пропозиція акціонера до проекту порядку денного загальних зборів та мотивоване рішення про відмову у включенні пропозиції надсилаються акціонеру в письмовій формі.

У разі внесення змін до проекту порядку денного загальних зборів акціонерів особа, яка скликає загальні збори, не пізніше ніж за 10 днів до дати їх проведення повідомляє акціонерів про відповідні зміни у той самий спосіб та тих самих осіб, яким було надіслано повідомлення про проведення загальних зборів.

Реєстрація акціонерів (їх представників) проводиться шляхом співставлення даних переліку акціонерів, які мають право на участь у загальних зборах, складеного у порядку встановленому законодавством про депозитарну систему, з даними переліку акціонерів, які подали бюлетені для участі у дистанційних загальних зборах, а також перевірки повноважень представників акціонерів, які підписали бюлетені. Всі акціонери, що вказані у переліку акціонерів, які мають право на участь у загальних зборах, та які подали хоча б один бюлетень для голосування у загальних зборах, підписаний уповноваженою на те особою, вважаються такими, що прийняли участь у загальних зборах та є зареєстрованими для участі у зборах.

Кожен акціонер - власник голосуючих акцій має право реалізувати своє право на управління Товариством шляхом участі у Загальних зборах та голосування шляхом подання бюлетенів депозитарній установі, яка обслуговує рахунок в цінних паперах такого акціонера, на якому обліковуються належні акціонеру акції Товариства (на підставі укладеного відповідного договору) на дату складення переліку акціонерів, які мають право на участь у Загальних зборах тощо, у строки, що зазначені вище та передбачені Порядком і Законом України «Про акціонерні товариства», протягом яких такі права можуть використовуватися.

Голосування на загальних зборах з питань порядку денного проводиться виключно з використанням бюлетенів для голосування – бюлетеня для голосування (щодо питань порядку денного, крім обрання органів товариства), бюлетеня для голосування з питань обрання органів товариства (крім кумулятивного голосування) та бюлетеня для кумулятивного голосування (з питань порядку денного, голосування за якими здійснюється шляхом кумулятивного голосування).

У разі, якщо акціонер має рахунки в цінних паперах в декількох депозитарних установах, на яких обліковуються акції Товариства, кожна із депозитарних установ приймає бюлетень (бюлетені) для голосування на Загальних зборах лише щодо тієї кількості акцій, права на які обліковуються на рахунку в цінних паперах, що обслуговується такою депозитарною установою.

У випадку подання бюлетеня (бюлетенів) для голосування, підписаного представником акціонера, до бюлетеня (бюлетенів) для голосування додаються документи, що підтверджують повноваження такого представника акціонера або їх належним чином засвідчені копії. Представником акціонера на Загальних зборах може бути фізична особа або уповноважена особа юридичної особи, а також уповноважена особа держави чи територіальної громади.

Посадові особи органів акціонерного товариства та їх афілійовані особи не можуть бути представниками інших акціонерів акціонерного товариства на Загальних зборах.

Представником акціонера - фізичної чи юридичної особи на загальних зборах може бути інша фізична особа або уповноважена особа юридичної особи, а представником акціонера - держави чи територіальної громади - уповноважена особа органу, що здійснює управління державним чи комунальним майном. Акціонер має право призначити свого представника постійно або на певний строк. 

Довіреність на право участі та голосування на Загальних зборах, видана фізичною особою, посвідчується нотаріусом або іншими посадовими особами, які вчиняють нотаріальні дії, а також може посвідчуватися депозитарною установою у встановленому Національною комісією з цінних паперів та фондового ринку порядку.

Довіреність на право участі та голосування на Загальних зборах від імені юридичної особи видається її органом або іншою особою, уповноваженою на це її установчими документами. Довіреність на право участі та голосування на загальних зборах може містити завдання щодо голосування, тобто перелік питань, порядку денного загальних зборів із зазначенням того, як і за яке (проти якого) рішення потрібно проголосувати. Якщо довіреність не містить завдання щодо голосування, представник вирішує всі питання щодо голосування на загальних зборах на свій розсуд.

Акціонер має право видати довіреність на право участі та голосування на загальних зборах декільком своїм представникам.

У разі подання бюлетенів декількома представниками акціонера, здійснюється ідентифікація та реєстрація того представника, довіреність якому була видана пізніше.

Якщо для участі в загальних зборах шляхом направлення бюлетенів для голосування здійснили декілька представників акціонера, яким довіреність видана одночасно, для участі в загальних зборах допускається той представник, який надав бюлетень першим.

Видача довіреності на право участі та голосування на загальних зборах не виключає право участі на цих загальних зборах акціонера, який видав довіреність, замість свого представника.

Акціонер має право у будь-який час до закінчення строку, відведеного для голосування на загальних зборах відкликати чи замінити свого представника на загальних зборах, повідомивши про це товариство та депозитарну установу, яка обслуговує рахунок в цінних паперах такого акціонера, на якому обліковуються належні акціонеру акції товариства, або взяти участь у загальних зборах особисто.

Повідомлення акціонером про заміну або відкликання свого представника може здійснюватися за допомогою засобів електронного зв'язку відповідно до законодавства про електронний документообіг.

Датою початку голосування акціонерів з відповідних питань порядку денного є дата розміщення відповідного бюлетеню (бюлетенів) для голосування у вільному для акціонерів доступі (голосування розпочинається з моменту розміщення на веб-сайті Товариства відповідного бюлетеня для голосування).

Датою завершення голосування акціонерів є дата проведення Загальних зборів. Бюлетені приймаються виключно до 18-00 дати завершення голосування.

Акціонер (його представник) в період проведення голосування може направити депозитарній установі, яка обслуговує рахунок в цінних паперах такого акціонера, на якому обліковуються належні акціонеру акції товариства, лише один бюлетень для голосування з одних і тих самих питань порядку денного.

Кількість голосів акціонера в бюлетені для голосування зазначається акціонером (його представником) виходячи із кількості голосуючих акцій такого акціонера, які обліковуються на рахунку в цінних паперах акціонера, що обслуговується депозитарною установою.

Для участі у Загальних зборах акціонер повинен надати депозитарній установі бюлетень (бюлетені) для голосування на загальних зборах засвідчується кваліфікованим електронним підписом акціонера (його представника) та/або іншим засобом електронної ідентифікації та/або шляхом подання бюлетенів в паперовій формі до депозитарної установи; паспорт або інший документ, що згідно чинного законодавства України посвідчує особу акціонера (його представника); представнику акціонера - документ, що підтверджує його повноваження, або засвідчену належним чином копію такого документа.

Депозитарна установа, якій акціонер (представник акціонера) подає вищезазначені документи та яка обслуговує рахунок в цінних паперах такого акціонера може вимагати у акціонера (представника акціонера) також інші документи, необхідні для його ідентифікації та верифікації, відповідно із положенням договору, укладеного між акціонером та такою депозитарною установою та/або законодавством про депозитарну систему та/або законодавством, що регулює порядок проведення дистанційних загальних зборів акціонерів, а також чинним законодавством України.

Станом на дату складання переліку осіб, яким надсилається повідомлення про проведення загальних зборів Товариства 16.03.2023 року: загальна кількість акцій – 5 672 560 шт., загальна кількість голосуючих акцій – 5 646 525 шт.

Бюлетень для голосування на Загальних зборах засвідчується одним з наступних способів за вибором акціонера:

1) шляхом направлення бюлетенів на адресу електронної пошти депозитарної установи із засвідченням бюлетеня кваліфікованим електронним підписом (або іншим електронним підписом, що базується на кваліфікованому сертифікаті відкритого ключа) акціонера (представника акціонера); або 

2) шляхом подання бюлетенів в паперовій формі безпосередньо до депозитарної установи із засвідченням підпису акціонера (представника акціонера) на бюлетені за його вибором: 

- нотаріально (за умови підписання бюлетеня в присутності нотаріуса або посадової особи, яка вчиняє нотаріальні дії), або 

- депозитарною установою, що обслуговує рахунок в цінних паперах такого акціонера, на якому обліковуються належні акціонеру акції товариства (за умови підписання бюлетеня в присутності уповноваженої особи депозитарної установи).

У разі якщо бюлетень для голосування складається з кількох аркушів, кожен аркуш підписується акціонером (представником акціонера) (дані вимоги не застосовуються у випадку засвідчення бюлетеня кваліфікованим електронним підписом акціонера (його представника). 

АТ «Київгаз» повідомляє, що особам, яким рахунок в цінних паперах депозитарною установою відкрито на підставі договору з Товариством, необхідно укласти договір з депозитарними установами для забезпечення реалізації права на участь у дистанційних Загальних зборах.

 

Основні показники фінансово-господарської діяльності підприємства (тис. грн.)

Найменування показника

Період

2022

2021 скоригований

2021

2020скоригований

2020

Усього активів

1 244 401

1 234 615

1 231 626

962 298

959 817

Основні засоби (за залишковою вартістю)

343 747

333 289

330 300

300 959

300 959

Запаси

39 479

52 667

52 667

58 780

58 780

Сумарна дебіторська заборгованість

145 486

442 348

442 348

392 188

395 433

Гроші та їх еквіваленти

544 776

124 603

124 603

72 320

72 320

Нерозподілений прибуток (непокритий збиток)

(185 215)

(179 186)

(179 873)

194 408

194 532

Власний капітал

(152 609)

(146 580)

(147 267)

226 983

227 107

Зареєстрований (пайовий/статутний) капітал

28 363

28 363

28 363

28 363

28 363

Довгострокові зобов'язання і забезпечення

26 114

35 932

34 412

31 754

31 754

Поточні зобов'язання і забезпечення

1 370 896

1 345 263

1 344 481

703 561

700 956

Чистий фінансовий результат: прибуток (збиток)

(5 019)

(368 734)

(371 221)

2 954

3 060

Середньорічна кількість акцій (шт.)

5 672 560

5 672 560

5 672 560

5 672 560

5 672 560

Чистий прибуток (збиток) на одну просту акцію (грн.)

(0,88479)

(65,00310)

(65,44153)

0,52075

0,53944

 

Наглядова рада АТ «Київгаз»