Ми робимо
інформацію доступною
Оновлений сервіс формування звітності SMIDA XML Reports

39% українців заявляють про фінансові труднощі, у 45% немає жодних заощаджень, – опитування


22.04.2020 10:52

Майже 90% українців зазначають, що з переходом на карантин у рамках боротьби з поширенням коронавірусної хвороби COVID-19 у них виникли нові проблеми.

Про це свідчать результати третьої хвилі CATI-опитування ролінгового формату, проведеного компанією Research & Branding Group з 11 до 17 квітня 2020 року, повідомляє Інтерфакс-Україна.

Найчастіше до таких зараховують появу фінансових труднощів (39% проти 30% у першу хвилю, яка проводилася з 28 березня до 3 квітня), турботу про здоров'я близьких (25% проти 30% у першу хвилю), відсутність транспортного сполучення між містами (22% проти 14% раніше) і тривогу через невизначеність ситуації (19%).

Нині значна частина українців (45% проти 41% тиждень тому, у другу хвилю опитування, проведену 4-10 квітня) зазначає, що не має жодних заощаджень. Більшість власників заощаджень (30%) вважають, що їх вистачить не більше ніж на один місяць проживання.

Як і тиждень тому, приблизно кожен четвертий українець продовжував ходити на роботу (24%), а приблизно кожен шостий (16%) працював дистанційно.

"Наразі думки українців щодо того, яким буде їхнє життя після карантину, помітно розходяться. У поточній хвилі 47% із них вважали, що їхнє життя після карантину загалом не зміниться (у другу хвилю їхня частка становила 42%), а 44% вважали, що воно зміниться більшою чи меншою мірою", - йдеться в прес-релізі за результатами дослідження.

Обсяг вибіркової сукупності під час опитування становив 1 тис. 410 респондентів. Очікувана середня помилка вибірки за довірчої ймовірності 0,95 становить ±3,5%.

 

Джерело: Інтерфакс-Україна


Теги: | коронавірус | карантин | економіка | бізнес |

Важлива інформація

На сайті знаходиться програмне забезпечення для формування інформації відповідно до вимог Положення про розкриття інформації емітентами цінних паперів.