Ми робимо
інформацію доступною
Оновлений сервіс формування звітності SMIDA XML Reports

Аргентина оголосила дефолт за зовнішнім боргом


25.05.2020 13:50

Аргентина опинилася в стані технічного дефолту після закінчення терміну виплати близько $500 млн відсотків за трьома випусками держоблігацій.

Країна 22 травня не змогла сплатити за зовнішніми зобов'язаннями на загальну суму $66 млрд. Влада країни відмовилася платити за боргами до укладення угоди про реструктуризацію, пише Фінансовий клуб з посиланням на Buenos Aires Times.

Аргентинський уряд і кредитори продовжують перемовини, оскільки міністерство економіки країни продовжило до 2 червня дію пропозиції про реструктуризацію держборгу на $66 млрд. За даними Reuters, сторони можуть дійти згоди в найближчі дні.

Серед іншого, пропозиція включає списання близько двох третин виплат і трирічну відстрочку, в той час як кредитори готові лише на однорічний мораторій.

Зазначимо, що це вже дев'ятий дефолт в аргентинській історії. За чотири роки після повернення на ринки капіталу Аргентина знов опинилась в стані дефолту.

За словами міністра економіки Аргентини Мартіна Гусмана, влада продовжує вести переговори з кредиторами про реструктуризацію боргу. Гусман додав, що вирішити ситуацію, яка склалася, хочуть усі сторони.

Він також пояснив, що реструктуризація потрібна Аргентині через те, що за часів пандемії коронавірусу республіка не може направляти на купонні виплати за держоблігаціями 20% доходів державного бюджету.

Аргентина намагається реструктуризувати заборгованість на загальну суму $66,23 млрд (загальний обсяг держборгу країни становить близько $323 млрд). Наприкінці минулого року, ще до початку пандемії коронавірусу, уряд Аргентини запропонував власникам облігацій списати $37,9 млрд за відсотками і встановити трирічний пільговий період з процентною ставкою 0,5%.

 

Джерело: Фінансовий клуб


Теги: | Аргентина | дефолт | кредит |

Важлива інформація

На сайті знаходиться програмне забезпечення для формування інформації відповідно до вимог Положення про розкриття інформації емітентами цінних паперів.