Ми робимо
інформацію доступною
Оновлений сервіс формування звітності SMIDA XML Reports

АРІФРУ презентує нову послугу - публікація оголошень в офіційних та місцевих друкованих виданнях!


18.10.2011 12:24

Пакет рішень, реалізованих Агентством, включає програмне забезпечення для формування звітності, розміщення інформації в Загальнодоступній базі даних ДКЦПФР, створення корпоративних веб-сайтів та відображення єдиного масиву даних про ринок цінних паперів.

Сьогодні цей перелік доповнився можливістю розміщення оголошень в офіційному та місцевому друкованих виданнях «Відомості Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку» та «Вісник. Цінні папери. Київ».

«Введенням цієї послуги ми вдосконалюємо процедуру надання інформації учасниками фондового ринку та робимо її максимально простою та прозорою» - зауважив Директор ДУ "АРІФРУ" Юрій Бойко.

Тобто зараз, в одному місці, на сайті Агентства www.smida.gov.ua можливо виконати всі дії, необхідні для якісного розкриття інформації на ринку цінних паперів.

 

З усіх питань, прохання звертатись за телефонами:

+38 (044) 498 38 15

+38 (044) 498 38 16

e-mail:  press@smida.gov.ua 

 

 Інформаційна довідка

АРІФРУ– Державна установа «Агентство з розвитку інфраструктури фондового ринку України» розпочала свою діяльність в 1998 р. Основною метою організації є всебічний розвиток інфраструктури фондового ринку та забезпечення його відповідності світовим стандартам. З 2007 року Агентство є Уповноваженою особою з розкриття інформації емітентів цінних паперів в Загальнодоступній інформаційній базі даних ДКЦПФР про ринок цінних паперів. В 2003 році спеціалістами АРІФРУ створено Єдиний інформаційний масив даних про емітентів


Теги: | АРІФРУ | друковані видання |

Важлива інформація

На сайті знаходиться програмне забезпечення для формування інформації відповідно до вимог Положення про розкриття інформації емітентами цінних паперів.