Ми робимо
інформацію доступною
Оновлений сервіс формування звітності SMIDA XML Reports

АРІФРУ увійшло до складу Комітету ДКЦПФР з питань моніторингу, звітності, розкриття інформації та пруденційного нагляду на фондовому ринку


06.01.2011 12:25

Директор АРІФРУ, Юрій Бойко, став членом Комітету з питань моніторингу, звітності, розкриття інформації та пруденційного нагляду на фондовому ринку Державної комісії з цінних паперів. Завданням структурного підрозділу є забезпечення реалізації повноважень Комісії та якісної підготовки проектів нормативно-правових актів, відповідно до своєї компетенції. До сфери діяльності Комітету відносяться питання методології збору та обробки інформації від учасників ринку, впровадження міжнародних стандартів з розкриття інформації, бухгалтерського обліку та аудиту ринку цінних паперів, вироблення показників, що характеризують стан розвитку ФР, а також запровадження системи пруденційного нагляду за фінансовими ринками, згідно зі стандартами ЄС.


Теги: | АРІФРУ | Комітет | ДКЦПФР |

Важлива інформація

На сайті знаходиться програмне забезпечення для формування інформації відповідно до вимог Положення про розкриття інформації емітентами цінних паперів.