Ми робимо
інформацію доступною
Оновлений сервіс формування звітності SMIDA XML Reports

Cвітова економіка зупинилася вперше в історії МВФ


06.04.2020 17:56

Через погіршення ситуації з коронавірусом МВФ збільшить розмір екстреного фінансування в два рази — до $100 млрд.

Про це заявила директорка-розпорядниця Міжнародного валютного фонду Крісталіна Георгієва.

"Ми ніколи в історії МВФ не бачили, щоб світова економіка зупинилася. Ми в рецесії, вона набагато гірше, ніж глобальна економічна криза", — повідомила Георгієва.

За її словами, найбільше від наслідків коронавірусу страждають країни, що розвиваються, так як у них менше ресурсів для захисту від цієї подвійної кризи — кризи охорони здоров'я і економічної.

У зв'язку з цим МВФ готовий задіяти весь свій резерв і подвоїти розмір екстреного фінансування з $50 млрд до $100 млрд, додала вона.

Світовий ВВП на тлі пандемії коронавірусу може знизитися в 2020 році сильніше, ніж у 2009-му під час глобальної фінансової кризи, а відновлення буде залежати від строків усунення епідемії.

Особливу загрозу МВФ бачить у можливий хвилі банкрутств і скороченні робочих місць, які можуть не тільки підірвати здатність економіки до відновлення, але і зруйнувати основи суспільства.

МВФ був створений 27 грудня 1945 року.

 

Джерело: Дзеркало тижня


Теги: | економіка | рецесія | МВФ | коронавірус | Covid-19 |

Важлива інформація

На сайті знаходиться програмне забезпечення для формування інформації відповідно до вимог Положення про розкриття інформації емітентами цінних паперів.