Ми робимо
інформацію доступною
Journal_publications

Набрали чинності нормативні акти НКЦПФР щодо спрощення процедур реорганізації та капіталізації банків


2018-01-11 13:30:06

Комісія інформує, що 06.01.2018 року набрали чинності два нормативно-правові акти НКЦПФР, розроблені відповідно до вимог пункту 5 статті 5 Закону України «Про спрощення процедур реорганізації та капіталізації банків»:

– Перелік документів, що мають бути подані ліцензіатом після відкликання банківської ліцензії, для подовження провадження професійної діяльності на фондовому ринку (ринку цінних паперів) та порядку їх подання до Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку, затверджений рішенням НКЦПФР від 13.06.2017 року №438.

З текстом можна ознайомитись за посиланням в розділі «Документи»: https://www.nssmc.gov.ua/documents/pro-zatverdzhennya-perelku-dokumentv-shto-mayuty-buti-podan-ltsenzatom-pslya-vdklikannya-bankvsyko-ltsenzx045/,

– Порядок реєстрації випусків акцій при спрощеній процедурі реорганізації та капіталізації банків, затверджений рішенням НКЦПФР від 14.07.2017 року №530.

З текстом можна ознайомитись за посиланням в розділі «Документи»: https://www.nssmc.gov.ua/documents/pro-zatverdzhennya-poryadku-restrats-vipuskv-aktsy-pri-sproshteny-protsedur-reorganzats-ta-kaptalzatsx/.

Зазначимо, що пунктом 26 розділу І Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо спрощення ведення бізнесу та залучення інвестицій емітентами цінних паперів» від 16.11.2017 року №2210-VІІІ, доповнено пункт 5 статті 5 Закону України «Про спрощення процедур реорганізації та капіталізації банків» абзацом другим. Зокрема, відповідно до якого нормативно-правові акти НКЦПФР  оприлюднюються на її офіційному веб-сайті та в одному з періодичних друкованих видань – «Офіційному віснику України» або у газеті «Урядовий кур’єр», або «Голос України», та набирають чинності з дня їх офіційного опублікування, якщо більш пізній строк набрання чинності не передбачений у такому акті.

Офіційним опублікуванням зазначених у цій частині нормативно-правових актів НКЦПФР вважається перше опублікування їх повного тексту в одному з зазначених періодичних друкованих видань, або перше розміщення на офіційному веб-сайті Комісії в мережі Інтернет.

Нормативно-правові акти, видані (прийняті) Національною комісією з цінних паперів та фондового ринку на виконання цього Закону, не підлягають державній реєстрації в Міністерстві юстиції України.

Джерело: веб-сайт НКЦПФР

Останні заходи

06.11.2017
Круглий стіл «Публічність акціонерних товариств: новий зміст, нові перспективи» (обговорення законопроекту №5592-д)
Інформаційне агентство «Укрінформ» ( м. Київ, вул. Богдана Хмельницького, 8/16, 2-й поверх)
02.10.2017
Круглий стіл «Система захисту інвесторів як умова розвитку ринків капіталу» (законопроект №6303)
Інформаційне агентство «Укрінформ» (вул. Богдана Хмельницького, 8/16, 2-й поверх)

Важлива інформація

На сайті знаходиться програмне забезпечення для формування інформації відповідно до вимог Положення про розкриття інформації емітентами цінних паперів.