Ми робимо
інформацію доступною
Оновлений сервіс формування звітності SMIDA XML Reports

НКЦПФР та АРІФРУ оголошують про старт конкурсу «Кращий журналіст фондового ринку»


29.01.2013 10:39

НКЦПФР (Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку) та АРІФРУ (Агентство з розвитку інфраструктури фондового ринку) оголошують про старт першого загальнонаціонального конкурсу «Кращий журналіст фондового ринку».

Мета Конкурсу популяризувати тематику фондового ринку в журналісткому середовищі, відзначити видання і журналістів, які найбільш активно і якісно висвітлюють дану тематику, об'єднати провідних журналістів національних ділових видань, учасників фондового ринку України та представників влади створивши, тим самим, додаткові сприятливі умови для розвитку галузі в цілому.

«Комісія як регулятор фондового ринку перебуває у постійному контакті з журналістами, тому ми бачимо професійність та об’єктивність вітчизняних фінансових ЗМІ, - констатує Дмитро Тевелєв, Голова НКЦПФР. - Але, в той же час, ми розуміємо, що українська фондова журналістика має потенціал розвитку. Саме тому ми й виступили ініціаторами цього конкурсу. Прагнучи досягнення максимальної користі від конкурсу, його головними принципами ми визначили об'єктивність і справедливість, відкритість і неупередженість. Тому його переможці визначатимуться в ході незалежного і абсолютно прозорого голосування членів журі, загальновизнаних і авторитетних експертів в частині ринку цінних паперів».

За підсумками року, що минає, оцінюватиметься більш 30 номінантів у семи номінаціях. Планується, що звання «кращих серед кращих» отримають журналісти та редактори інтернет-ЗМІ, друкованих видань та інтернет-агентств, а також безпосередньо фахівці медіа оцінять своїх «братів по перу» в рамках номінації «Визнання колег». Загальна чисельність членів журі становить 15 експертів фондового ринку з державного сектора, професійних учасників фондового ринку, представників наукового співтовариства, провідних приватних інвесторів та ін.

«Робити інформацію доступною - девіз і мета АРІФРУ, що є дуже спорідненим до основної цілі ЗМІ, тому ми не могли не підтримати проведення цього конкурсу, - зауважує Юрій Бойко, Директор АРІФРУ. – ЗМІ сьогодні, вносять значний внесок у розвиток фондового ринку, оскільки вони не лише інформують українців про основні події, але і підвищують рівень фінансової грамотності населення, викликають дискусії та обговорення проблем ринку у громадськості. Ми вважаємо що ці зусилля повинні бути оцінені належним чином. Додатково зазначу, що ми намагаємось забезпечити об'єктивність результатів конкурсу за допомогою залучення громадськості – так, методологія Конкурсу буде обговорюватися і з експертами - учасниками ринку, і з самими журналістами".

Що стосується регламенту та етапності конкурсу, то планується, що обговорення методології та опитування експертів відбудеться у лютому, підрахунок балів та підбиття підсумків пройде у березні, а церемонія нагородження переможців Конкурсу запланована на квітень 2013

З методологією, учасниками конкурсу, його новинами та партнерами можна ознайомитись на його офіційній сторінці.

Організатори Конкурсу:

НКЦПФР (Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку) - національний регулятор фондового ринку, діяльність якого спрямована на всебічне стимулювання розвитку українського ринку цінних паперів як одного з найважливіших сегментів вітчизняної економіки. Серед основних завдань Комісії - забезпечення реалізації єдиної державної політики з цінних паперів та функціонування фондового ринку в Україні, здійснення правового регулювання відносин, що виникають на ринку цінних паперів, запобігання зловживань і порушень на фондовому ринку, захист інтересів інвесторів - громадян України, компаній, держави, а також розвиток економіки шляхом стимулювання залучення інвестицій за допомогою інструментів фондового ринку.

Державна установа «Агентство з розвитку інфраструктури фондового ринку України» працює з 1998 року. Основна мета діяльності - забезпечення і всебічний розвиток системи розкриття інформації на фондовому ринку України.
Агентство, є уповноваженою особою з розкриття інформації в загальнодоступній інформаційній базі даних Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку.
Єдиний інформаційний центр, що акумулює інформацію про діяльність підприємств (емітентів цінних паперів) і професійних учасників фондового ринку України, і надає публічний доступ до даної інформації створений на інтернет порталі Агентства - www.smida.gov.ua.

Офіційні партнери проекту:
АО ЕВРОГАЗБАНК, ПГ «Павленко и Побережнюк»

Методологічний партнер Конкурсу - «Українське кредитно-рейтингове агентство».

Інформаційні партнери: РБК; Інтерфакс-Україна; Fundmarket.ua; Delo.ua; Fixygen.ua; Maanimo, Ліга:Закон.


Теги: | АРІФРУ | НКЦПФР | Кращий журналіст фондового ринку |

Важлива інформація

На сайті знаходиться програмне забезпечення для формування інформації відповідно до вимог Положення про розкриття інформації емітентами цінних паперів.