Ми робимо
інформацію доступною
Оновлений сервіс формування звітності SMIDA XML Reports

НКЦПФР деталізувала процедуру проведення загальних зборів АТ та КІФ під час війни


20.09.2022 12:39

Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку прийняла чергове рішення щодо особливостей проведення загальних зборів акціонерів АТ (акціонерних товариств) та загальних зборів учасників КІФ (корпоративного інвестиційного фонду) на період дії воєнного стану в Україні.

Про це йдеться на вебсайті НКЦПФР.

Документ визначає, що єдиним можливим наразі форматом проведення загальних зборів АТ або КІФ залишається дистанційний формат.

Організації, які знаходяться на підконтрольній Україні території, мають провести річні загальні збори до 31 грудня поточного року включно.

У разі знаходження на тимчасово окупованій російською федерацією території збори повинні будуть відбутися протягом 90 днів після завершення воєнного стану.

Також згідно з рішенням регулятора, якщо строк повноважень керуючих органів АТ або КІФ спливає протягом періоду воєнного стану, їх дія може продовжитися до дати обрання загальними зборами нових органів управління. Відповідний дозвіл розповсюджується і на повноваження компаній з управління активами КІФ.

Рішення НКЦПФР набирає чинності наступного дня після його публікації на сайті. Ознайомитися з текстом можна за посиланням.

Разом з тим Комісія прийняла рішення №1184 та №1185, що визнають попередні рішення регулятора стосовно проведення загальних зборів АТ та КІФ під час війни такими, що втратили чинність.

 

Джерело: вебсайт НКЦПФР


Теги: | АТ | КІФ | загальні збори | війна |

Важлива інформація

На сайті знаходиться програмне забезпечення для формування інформації відповідно до вимог Положення про розкриття інформації емітентами цінних паперів.