Ми робимо
інформацію доступною
Оновлений сервіс формування звітності SMIDA XML Reports

Україна залучила другий кредит на 529 млн євро під гарантію Світового банку


04.03.2019 15:09

Україна 28 лютого залучила у Deutsche Bankкредит на суму 529 млн євро під гарантію Міжнародного банку реконструкції та розвитку (МБРР, група Світового банку).

Про це йдетьсяна веб-сайті Міністерства фінансів.

Кошти отримано двома траншами: транш "А" в розмірі EUR240 млн із терміном погашення чотири роки і транш "В" у розмірі EUR289 млн із терміном остаточного погашення 10 років (через чотири роки та шість місяців після залучення коштів позика підлягає поступовому погашенню певними сумами кожні півроку).

За кредитом було використано другу частину гарантії в сумі $375 млн в євровому еквіваленті із загальної суми гарантії Світового банку (СБ) у розмірі $750 млн.

Як повідомлялося, рада виконавчих директорів СБ 18 грудня 2018 року схвалила надання Україні гарантій у розмірі $750 млн як підтримку державної політики.

Зазначена гарантія допоможе Україні залучити до державного бюджету на міжнародних ринках майже $1 млрд.

Наприкінці грудня 2018 року Україна залучила у Deutsche Bank кредит на EUR349,3 млн. За кредитом було використано частину гарантії в сумі $375 млн в євровому еквіваленті.

Наразі СБ веде переговори з Міністерством фінансів України про ініціювання нової програми гарантій під державні запозичення.

За даними СБ прогрес у переговорах залежатиме від прогресу реформ. При цьому СБ готовий обговорювати таку програму і з новим урядом, якщо необхідні реформи не буде імплементовано в рамках каденції чинного.

 

Джерело: Інтерфакс-Україна


Теги: | Світовий банк | кредит |

Важлива інформація

На сайті знаходиться програмне забезпечення для формування інформації відповідно до вимог Положення про розкриття інформації емітентами цінних паперів.