Ми робимо
інформацію доступною
Оновлений сервіс формування звітності SMIDA XML Reports

Уряд надасть держгарантії за кредитами малому бізнесу на 5 млрд грн


04.06.2020 15:35

Кабінет Міністрів схвалив проєкт закону «Про внесення зміни до статті 6 закону «Про Державний бюджет України на 2020 рік» щодо державних гарантії по програмі доступних кредитів уряду.

В держбюджеті буде зазначено, що в 2020 році державні гарантії можуть надаватися для забезпечення часткового виконання боргових зобов'язань за портфелем кредитів банків-кредиторів, наданих суб'єктам господарювання мікро, малого та/або середнього підприємництва - резидентам України в обсязі до 5 млрд грн.

Цей законопроєкт уряд погодив ще в квітні, але тоді в ньому не було суми гарантій.

Крім цього, Кабмін схвалив законопроєкт «Про внесення змін до Бюджетного кодексу України щодо запровадження механізму надання державних гарантій на портфельній основі та врегулювання порядку сплати податкового боргу».

Законопроєктом пропонується внести зміни в частині створення законодавчих підстав для надання за рішенням Кабміну державних гарантій для забезпечення часткового виконання боргових зобов'язань за портфелем кредитів банків-кредиторів, наданих суб'єктам господарювання мікро, малого та середнього підприємництва у розмірі не більше 80% загальної суми та 80% за кожним кредитом.

Укргазбанк став першим банком, який видав кредит в рамках «Доступні кредити 5-7-9%» на умовах часткових кредитних гарантій державного Фонду розвитку підприємництва.

Банкіри просять уряд надати стовідсоткові гарантії за кредитами.

 

Джерело: Фінансовий клуб


Теги: | кредит | бізнес | держгарантії |

Важлива інформація

На сайті знаходиться програмне забезпечення для формування інформації відповідно до вимог Положення про розкриття інформації емітентами цінних паперів.