Ми робимо
інформацію доступною
Оновлений сервіс формування звітності SMIDA XML Reports

Юрій Бойко, Директор АРІФРУ, представив свою думку стосовно злиття та поглинання в Україні


24.11.2011 17:39

  Юрій Бойко, Директор АРІФРУ (Агентства з розвитку інфраструктури фондового ринку) взяв участь у III Щорічному Національному форумі «Злиття та поглинання в Україні», що проходить 24 – 25 листопада у м. Києві.

Виступаючи на тему «Прозорість та відкритість компаній як спосіб залучення інвестицій. Угоди M&A: за чи проти?», пан Бойко висвітлив питання, що таке прозорість, та які потреби в транспарентності. Директор АРІФРУ також звернув увагу на необхідність прозорості та відкритості при угодах M&A. «Транспарентність у процесі M&A забезпечить більшу вартість та швидкість угоди, а також дасть можливість мінімізувати ризики», - зазначив він. Окрім того, пан Бойко акцентував на тому, що прозорість є усталеною нормою для інвесторів.

«Прозорість та відкритість є одними з найважливіших факторів при побудові репутації компанії. І репутацію часто розглядають як нематеріальний актив. Однак, вона відіграє основну роль в угодах злиття та поглинання, визначаючи ціну покупки, вартість для акціонерів і, насправді, саму можливість і бажання здійснити операцію», - підсумував пан Бойко.

Форум, присвячений питанням M&A, проходить в Україні щорічно. Цьогоріч учасники заходу, провідні експерти, розглянули підсумки минулого року, зміни на ринку, озвучили свої прогнози на наступний рік та обговорили нові ефективні інструменти та шляхи вирішення актуальних проблем, з якими стикається бізнес в Україну в процесі підготовки і проведення угод M&A.

 

За додатковою інформацією, будь ласка, звертайтесь до прес-служби АРІФРУ:                   

e-mail: press@smida.gov.ua                                                                                                    

тел. +38 (044) 498 38 16


Теги: | злиття та поглинання | АРІФРУ | Юрій Бойко | угоди M&A |

Важлива інформація

На сайті знаходиться програмне забезпечення для формування інформації відповідно до вимог Положення про розкриття інформації емітентами цінних паперів.