Ми робимо
інформацію доступною
Journal_publications

Зміни до Порядку припинення провадження депозитарної діяльності вдруге схвалені Комісією


2017-04-19 17:56:54

НКЦПФР (Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку) на засіданні, яке відбулось 19 квітня 2017 року, схвалила доопрацьований проект рішення «Щодо врегулювання окремих питань, пов’язаних з припиненням провадження професійної діяльності на фондовому ринку - депозитарної діяльності».

Нагадаємо, змінами до Порядку уточнюється визначення терміну «дата припинення діяльності» - з цієї дати діятиме заборона на проведення Центральним депозитарієм облікових операцій за рахунком у цінних паперах депозитарної установи, що припиняє депозитарну діяльність.

З метою захисту прав інвесторів до Порядку додано норму щодо припинення Центральним депозитарієм виконання облікових операцій за рахунком депозитарної установи, що припиняє депозитарну діяльність, у випадку неотримання від неї протягом установленого строку копії баз даних станом на кінець операційного дня, що передує даті початку припинення діяльності, на строк до моменту отримання цієї копії баз даних.

Проектом врегульовано дії правонаступника депозитарної установи, що припиняє депозитарну діяльність, після анулювання у неї ліцензії.

Проект відправлено на погодження до Національного банку України. Після чого його буде винесено на засідання НКЦПФР для затвердження. 

Про результати першого схвалення проекту: НКЦПФР запропонувала зміни до нормативно-правих актів щодо провадження депозитарної діяльності

Джерело: веб-сайт НКЦПФР

Останні заходи

06.11.2017
Круглий стіл «Публічність акціонерних товариств: новий зміст, нові перспективи» (обговорення законопроекту №5592-д)
Інформаційне агентство «Укрінформ» ( м. Київ, вул. Богдана Хмельницького, 8/16, 2-й поверх)
02.10.2017
Круглий стіл «Система захисту інвесторів як умова розвитку ринків капіталу» (законопроект №6303)
Інформаційне агентство «Укрінформ» (вул. Богдана Хмельницького, 8/16, 2-й поверх)

Важлива інформація

На сайті знаходиться програмне забезпечення для формування інформації відповідно до вимог Положення про розкриття інформації емітентами цінних паперів.