Ми робимо
інформацію доступною
Journal_publications

Продовження терміну дії

Шановні клієнти!

 

Згідно пункту 3.8 Договору про надання послуг з розміщення веб-сайта ви маєте можливість продовжити термін дії доступу до веб-сайта на наступний рік.

Для цього необхідно:

  • для автоматичного формування рахунку-фактури, акту здачі-прийняття робіт (надання послуг) та заяви про продовження терміну дії доступу до веб-сайта перейти за посиланням  та заповнити реєстраційну форму;
  • роздрукувати запропоновані документи (рахунок-фактура, заява про продовження терміну дії доступу до веб-сайта – у 1 прим. та акт здачі-прийняття робіт (надання послуг) - у 2-х прим.);
  • заповнити заяву про продовження терміну дії доступу до веб-сайта та акт здачі-прийняття робіт (надання послуг), після чого документи необхідно завірити підписом керівника та печаткою підприємства;
  • оплатити рахунок-фактуру;
  • надіслати належним чином оформлений пакет документів (заяву про продовження терміну дії доступу до веб-сайта у 1 прим. та акт здачі-прийняття робіт (надання послуг) у 2 прим.) на поштову адресу Агентства: 03150, м. Київ, вул. Антоновича, 51, оф. 1206.

Для автоматичного формування рахунку-фактури, акту здачі-прийняття робіт (надання послуг) та заяви про продовження терміну дії доступу до веб-сайта перейти за посиланням  та заповнити реєстраційну форму.

Увага! Термін дії доступу до вашого веб-сайта буде продовжено на один рік лише після отримання належним чином оформлених оригіналів документів та оплати рахунку-фактури.

 

Останні заходи

06.11.2017
Круглий стіл «Публічність акціонерних товариств: новий зміст, нові перспективи» (обговорення законопроекту №5592-д)
Інформаційне агентство «Укрінформ» ( м. Київ, вул. Богдана Хмельницького, 8/16, 2-й поверх)
02.10.2017
Круглий стіл «Система захисту інвесторів як умова розвитку ринків капіталу» (законопроект №6303)
Інформаційне агентство «Укрінформ» (вул. Богдана Хмельницького, 8/16, 2-й поверх)

Важлива інформація

На сайті знаходиться програмне забезпечення для формування інформації відповідно до вимог Положення про розкриття інформації емітентами цінних паперів.