Ми робимо
інформацію доступною
Journal_publications

Агентство

 

 

 

 

Агентство з розвитку інфраструктури фондового ринку України (АРІФРУ) або Stock market infrastructure development agency of Ukraine(SMIDA)

АРІФРУ було створено у 1998 році. Агентство здійснює організаційне, технічне та ресурсне забезпечення реалізації повноважень Нацкомісії в сфері регулювання цінних паперів. Основною метою діяльності організації є всебічний розвиток інфраструктури фондового ринку України та забезпечення його відповідності світовим стандартам. Починаючи з 2007 року установа є уповноваженою особою з розкриття інформації емітентами цінних паперів у Загальнодоступній базі даних Комісії про ринок цінних паперів – stockmarket.gov.ua. За роки свого існування Агентство стало повноцінним інформаційно-консультаційним центром для всіх суб’єктів розкриття інформації на фондовому ринку.

Починаючи з 2010 року АРІФРУ модернізувало інформаційний ресурс smida.gov.ua таким чином, аби усі учасники ринку могли знайти повноцінну інформацію про діяльність вітчизняного фондового ринку. За цей самий період команда установи створила, систематизувала та надала у вільному доступі понад 20 баз даних. Наразі Агентство є активним учасником та ініціатором різноманітних проектів, що націлені на розвиток інфраструктури фондового ринку.

АРІФРУзаймається видавничою діяльністю, випускаючи спеціалізовану літературу для учасників фондового ринку та є видавцем бюлетеню «Відомості Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку» — щоденного офіційного друкованого видання Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку. Видання створене рішенням Комісії від 01.09.2006 року № 797. Серед статутних завдань видання «Відомості НКЦПФР»: забезпечення публікації законів України, постанов Верховної Ради, актів Президента України, Кабінету Міністрів, інших органів державної влади у галузі фондового ринку, ділової та науково-аналітичної і статистичної інформації, матеріалів провідних фахівців і вчених з питань фондового ринку, висвітлення діяльності НКЦПФР, задоволення інформаційних потреб учасників фондового ринку щодо формування державної політики на ринку цінних паперів та сприяння розвитку і функціонуванню фондового ринку на сучасному етапі тощо.

У 2012 та 2013 роках Агентство отримало нагороди від учасників ринку за розвиток інформаційної системи фондового ринку. В липні 2014 року АРІФРУ визначено відповідальним за створення та утримання інформаційної бази даних про ринок цінних паперів України, яка розміщується на базі сайту Агентства www.smida.gov.ua.

Агентство надає повноцінний спектр послуг для учасників фондового ринку України:

Останні заходи

06.11.2017
Круглий стіл «Публічність акціонерних товариств: новий зміст, нові перспективи» (обговорення законопроекту №5592-д)
Інформаційне агентство «Укрінформ» ( м. Київ, вул. Богдана Хмельницького, 8/16, 2-й поверх)
02.10.2017
Круглий стіл «Система захисту інвесторів як умова розвитку ринків капіталу» (законопроект №6303)
Інформаційне агентство «Укрінформ» (вул. Богдана Хмельницького, 8/16, 2-й поверх)

Важлива інформація

На сайті знаходиться програмне забезпечення для формування інформації відповідно до вимог Положення про розкриття інформації емітентами цінних паперів.