Ми робимо
інформацію доступною
Оновлений сервіс формування звітності SMIDA XML Reports

Проекти

Агентство з розвитку інфраструктури фондового ринку є ініціатором та активним учасником таких проектів:

  • Система моніторингу фондового ринку (СМФР) - основний інструмент аналізу ринку цінних паперів. Система забезпечує ефективну взаємодію учасників ринку і регулятора. У 2011 році Агентство розпочало розробку та впровадження системи моніторингу фондового ринку. Агентством було реформовано систему подання звітності – уніфіковано процес подання інформації до Комісії, розроблено і впроваджено необхідну нормативну базу, створено базу даних, яка містить структуру всіх видів звітності.
  • Фінансова грамотність. Мета проекту - надати населенню України необхідні знання про фондовий ринок: особливості його функціонування та регулювання, професійних учасників та інструменти, послуги і їх використання зі знанням наслідків своїх дій та готовністю прийняття відповідальності за інвестиційні рішення. Серед завдань проекту - створення ефективного механізму взаємодії між приватним інвестором та державними органами.

Важлива інформація

На сайті знаходиться програмне забезпечення для формування інформації відповідно до вимог Положення про розкриття інформації емітентами цінних паперів.