Ми робимо
інформацію доступною
Journal_publications

Проекти

Агентство з розвитку інфраструктури фондового ринку є ініціатором та активним учасником таких проектів:

  • Система моніторингу фондового ринку (СМФР) - основний інструмент аналізу ринку цінних паперів. Система забезпечує ефективну взаємодію учасників ринку і регулятора. У 2011 році Агентство розпочало розробку та впровадження системи моніторингу фондового ринку. За цей період нами було реформовано систему подання звітності – уніфіковано процес подання інформації до Комісії, розроблено і впроваджено необхідну нормативну базу, що закріпила цю можливість, створено базу даних, яка містить структури всіх видів звітності.
  • Фінансова грамотність. Мета проекту - надати населенню України необхідні знання про фондовий ринок: особливості його функціонування та регулювання, професійних учасників та інструменти, послуги і їх використання зі знанням наслідків своїх дій та готовністю прийняття відповідальності за інвестиційні рішення. Створити ефективний механізм взаємодії між приватним інвестором та державними органами.

Останні заходи

06.11.2017
Круглий стіл «Публічність акціонерних товариств: новий зміст, нові перспективи» (обговорення законопроекту №5592-д)
Інформаційне агентство «Укрінформ» ( м. Київ, вул. Богдана Хмельницького, 8/16, 2-й поверх)
02.10.2017
Круглий стіл «Система захисту інвесторів як умова розвитку ринків капіталу» (законопроект №6303)
Інформаційне агентство «Укрінформ» (вул. Богдана Хмельницького, 8/16, 2-й поверх)

Важлива інформація

На сайті знаходиться програмне забезпечення для формування інформації відповідно до вимог Положення про розкриття інформації емітентами цінних паперів.