Ми робимо
інформацію доступною
Оновлений сервіс формування звітності SMIDA XML Reports
Програмне забезпечення
 

Тестова версія веб-застосунку SMIDA XML Reports дозволяє формувати електронні форми регулярної проміжної та річної інформації, що розкривається емітентами цінних паперів відповідно до вимог Положення про розкриття інформації емітентами цінних паперів, затвердженого рішенням Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку від 03.12.2013 №2826 згідно з наказами №55 від 22.04.2016 «Щодо затвердження Опису розділів та схем ХМL електронної форми фінансової звітності» та №219 від 05.11.2015 «Щодо затвердження Опису розділів та схем ХМL файлів електронної форми інформації емітентів цінних паперів відповідно до Положення про розкриття інформації емітентами цінних паперів». Детально ознайомитися з наказами та відповідними схемами можна за посиланням.

Наразі ПЗ пропонується для тестової експлуатації, тому АРІФРУ просить ретельно перевіряти коректність інформації у файлі звіту, згенерованого за допомогою SMIDA XML Reports.

Із зауваженнями щодо роботи програмного забезпечення просимо звертатися через форму зворотнього зв'язку

Інструкція користувача веб-застосунку SMIDA XML Reports.

Емітентам

Важлива інформація

На сайті знаходиться програмне забезпечення для формування інформації відповідно до вимог Положення про розкриття інформації емітентами цінних паперів.