Ми робимо
інформацію доступною
Оновлений сервіс формування звітності SMIDA XML Reports

Послуги

Команда АРІФРУ пропонує широкий спектр послуг професійним учасникам фондового ринку. Серед послуг Агентства - юридичні, інформаційні, послуги з розкриття інформації. Також клієнти мають можливість скористатися потужним поштовим сервером, веб-сайтом та розмістити рекламу.

Вже більше 20 років професіонали ринку обирають АРІФРУ. За цей період ми сформували професійну команду, здобули багатий практичний та теоретичний досвід, велику кількість партнерів і зв'язків, що є запорукою високої якості надаваних послуг.

Ціни та тарифи на послуги та роботи, що надаються чи виконуються Державною установою «Агентство з розвитку інфраструктури фондового ринку України» з 01 липня 2022 року

Послуга

Вартість, грн.

(враховуючи ПДВ)

1. Надання інформаційних послуг на ринках капіталу та організованих товарних ринках:
- інформаційні послуги щодо оприлюднення регульованої інформації від імені учасника ринків капіталу та/або організованих товарних ринків (річне обслуговування)** 2520 грн.
- інформаційні послуги щодо подання звітних даних до НКЦПФР (річне обслуговування)** 3360 грн.
- інформаційні послуги щодо оприлюднення регульованої інформації від імені учасника ринків капіталу та/або організованих товарних ринків та подання звітних даних до НКЦПФР (річне обслуговування)** 4800 грн.
- інформаційні послуги з оприлюднення регульованої інформації від імені учасників ринків капіталу та/або організованих товарних ринків та подання звітних даних до НКЦПФР для Фонду (річне обслуговування)** 840 грн.
- інформаційна послуга щодо разового оприлюднення регульованої інформації від імені учасника ринків капіталу та/або організованих товарних ринків* 1080 грн. / 30 $
2. Інформаційні послуги з підготовки вибірок:

-вибірка інформації за вказаним критерієм

-вибірка, обробка та надання архіву інформації, що оприлюднена в Загальнодоступній інформаційній базі даних НКЦПФР про ринки капіталу та організовані товарні ринки

-інші вибірки

За домовленістю
3. Пакетні інформаційні послуги з надання вибірок за вказаним критерієм:

Відповідно до складу інформації та підприємств у вибірці (до 50, до 200, до 500 підприємств) пропонуються відповідні пакети інформаційних вибірок:

- Пакет послуг «Стандарт»

- Пакет послуг «Актив»

- Пакет послуг «Преміум»

- Пакет послуг «Smida review» (щоденна структурована вибірка інформації від підприємств України за індивідуальним замовленням)

За домовленістю
4. Розміщення рекламного банера на сайті www.smida.gov.ua За домовленістю
5. Послуги зі створення та підтримки власного вебсайту на сайті emitent.net.ua 1260 грн./рік
6. Проведення семінарів За домовленістю
Для розміщення інформації за ст.47,64 ЗУ «Про акціонерні товариства» та ст. 110 ЗУ "Про ринки капіталу та організовані товарні ринки".
** Послуга діє починаючи з кварталу проведення активації Особистого кабінету та протягом наступних трьох кварталів включно.
*** З 01.07.2022 припиняється надання послуги зі створення та підтримки  електронної поштової скриньки. Всі  договори щодо вказаної послуги, укладені станом на 30.06.2022, діють згідно умов зазначених договорів до завершення строку їх дії.
 
 
 
 
 
Юридичні послугиНами розроблено спектр послуг у галузі правового регулювання операцій з цінними паперами на фондовому ринку, що надаються спеціалістами Агентства.

Інформаційні послугиАгентство надає інформаційні послуги, які здатні допомогти Вам бути в курсі всіх подій, отримувати останні надходження інформації від емітентів цінних паперів, слідкувати за діяльністю окремих учасників ринку.


Розкриття інформаціїДля своїх клієнтів Агентство надає послуги з розкриття інформації на фондовому ринку, в тому числі складання різних форм звітності для подання в НКЦПФР.


Реклама на сайтіАгентство пропонує послугу з розміщення інформації рекламного характеру на сайті smida.gov.ua


 

 
Отримати консультацію з приводу надання послуг Ви можете, звернувшись до Агентства:
тел.     (044) 498-38-15/16, 586-43-94
факс    (044) 287-56-73

Важлива інформація

На сайті знаходиться програмне забезпечення для формування інформації відповідно до вимог Положення про розкриття інформації емітентами цінних паперів.