Ми робимо
інформацію доступною
Journal_publications
Інформаційні послуги

«Агентство з розвитку інфраструктури фондового ринку України» є єдиним інформаційним центром, який акумулює інформацію про діяльність підприємств (емітентів цінних паперів) і професійних учасників фондового ринку України, а також є уповноваженою особою з розкриття даної інформації в загальнодоступній інформаційній базі даних Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку (далі - НКЦПФР) про ринок цінних паперів.  Володіючи таким масивом інформації, ми пропонуємо нашим клієнтам аналітичні вибірки із звітності українських компаній, використовуючи різні критерії відбору. Надана інформація вже оприлюднена і не є інсайдерською.

 Розуміючи  потреби наших клієнтів в оперативному доступі до найсвіжішої інформації ми створили спеціальні інформаційні сервісі базуючись на принципах :

  • Актуальності. Ви отримуєте найсвіжіші новини про значущі події українських підприємств. Замовник отримує інформацію в режимі on-line.
  • Вибірковості. Ми формуємо для Вас персональну вибірку, що дозволяє Вам відслідковувати тільки важливу для Вас інформацію.
  • Зручності. Ми надаємо інформацію в зручному для Вас форматі (plain text, XML, HTML, PDF), оптимальним для Вас засобом (електронна пошта, завантаження файлів звітності на Ваш ftp-сервер і т.д.).
  • Точності. Система формування баз даних повністю автоматизована, що дозволяє уникати системних помилок.
SMIDA review
Це щоденна структурована відбірка інформації від підприємств України, яка підлягає розкриттю згідно чинного законодавства. У відповідності з обраними Вами опціями ми формуємо добірку цікавлять Вас оновлень, опублікованих протягом дня в офіційних базах даних, яку Ви щодня отримуєте на Вашу електронну адресу. Обсяг інформаційної вибірки Ви можете формувати самостійно, підключаючи ті опції, які Вас цікавлять. Дізнатись більше про сервіс і замовити послугу

Інформаційні відбірки - пакетні пропозиції
Для роботи Вам необхідно отримати не тільки оновлення інформації яку розкривають підприємства, а й самі документи. Розуміючи Ваші потреби ми сформували спеціальні пакетні пропозиції інформаційних відбірок з існуючих баз даних. Інформація вже оприлюднена і може бути використана для проведення аналітики, відслідковування історії розвитку компанії. Дізнатись більше про сервіс і замовити послугу

Надання інформації за індивідуальною вибіркою
Потрібна спеціальна відбірка за індивідуальними критеріями? Для своїх клієнтів ми також надаємо інформацію за індивідуальною відбіркою зі звітності чи особливої інформації, що оприлюднена, враховуючи індивідуальні побажання клієнта. Дізнатись більше про сервіс і замовити послугу

Останні заходи

06.11.2017
Круглий стіл «Публічність акціонерних товариств: новий зміст, нові перспективи» (обговорення законопроекту №5592-д)
Інформаційне агентство «Укрінформ» ( м. Київ, вул. Богдана Хмельницького, 8/16, 2-й поверх)
02.10.2017
Круглий стіл «Система захисту інвесторів як умова розвитку ринків капіталу» (законопроект №6303)
Інформаційне агентство «Укрінформ» (вул. Богдана Хмельницького, 8/16, 2-й поверх)

Важлива інформація

На сайті знаходиться програмне забезпечення для формування інформації відповідно до вимог Положення про розкриття інформації емітентами цінних паперів.