Ми робимо
інформацію доступною
Оновлений сервіс формування звітності SMIDA XML Reports

10 років без змін. Про що свідчить індекс розвитку людського капіталу в Україні


17.09.2020 17:01

Молодь в Україні не отримує можливості, необхідні для того, щоб вирости продуктивними дорослими - через слабкі інвестиції в охорону здоров'я та освіту. В Україні дитина, що народилася сьогодні, може розраховувати лише на досягнення 63% продуктивності дорослої людини з повноцінною освітою в оптимальному стані здоров'я.

Про це йдеться в дослідженні Світового банку, повідомили LIGA.net в прес-службі банку.

"Хоча це вище середнього показника для країн з подібним рівнем економічного розвитку в усьому світі, проте це нижче середнього рівня для Європи та Центральної Азії. І найбільше турбує те, що на відміну від більшості інших країн регіону і світу, в Україні не спостерігалося поліпшення рівня ІЛК в період між 2010 і 2020 роками", - відзначають у Світовому банку.

Згідно з дослідженням, щоб український народ реалізував свій повний людський потенціал, необхідні великі за обсягом і цілеспрямовані інвестиції в освіту, охорону здоров'я та соціальний захист.

Відзначається, що інвестиції в людський капітал - знання, навички та здоров'я, які люди накопичують протягом свого життя - є ключовими для розкриття потенціалу дитини та посилення економічного зростання в кожній країні.

Серед країн, що розвиваються, і країн з перехідною економікою в регіоні, дитина, що народилася в Польщі, може розраховувати на досягнення 75% продуктивності дорослої людини з повноцінною освітою в оптимальному стані здоров'я. До прикладу, дитина, що народилася в Таджикистані, може розраховувати на досягнення лише 50% продуктивності.

"В умовах пандемії захист та інвестування в людей є життєво важливими, ніж будь-коли, оскільки це може закласти основу для стійкого, всеосяжного відновлення і майбутнього зростання. Пандемія чітко продемонструвала нам важливість потужних систем охорони здоров'я, стійких і гнучких систем освіти і програм соціального захисту, які надають допомогу тим, хто цього потребує", - заявив президент групи Світового банку Девід Малпас.

Індекс людського капіталу 2020 року включає дані про охорону здоров'я та освіту для 174 країн, які охоплюють 98% населення світу станом на березень 2020 року.

 

Джерело: LIGA.net


Теги: | освіта | медицина | людський капітал | розвиток |

Важлива інформація

На сайті знаходиться програмне забезпечення для формування інформації відповідно до вимог Положення про розкриття інформації емітентами цінних паперів.