Ми робимо
інформацію доступною
Оновлений сервіс формування звітності SMIDA XML Reports

До уваги клієнтів послуги розміщення вебсайтів


11.01.2024 14:24

Шановні клієнти - користувачі послуги розмішення веб-сайту на ресурсі smida.gov.ua!

 

Державна установа «Агентство з розвитку інфраструктури фондового ринку України» повідомляє власників вебсайтів, розміщених на ресурсі smida.gov.ua, що наразі Агентством фіналізуються роботи з приведення структури вебсайтів емітентів у відповідність до вимог пункту 18 підрозділу 1 розділу II Положення про розкриття інформації емітентами цінних паперів, а також особами, які надають забезпечення за  такими цінними паперами згідно Рішення Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку № 608 від 06.06.2023 року (зі змінами).

Крім того, з метою покращення інформаційної та ресурсної спроможності протягом січня 2024 року сервіс розміщення веб-сайтів буде перенесено на інформаційний ресурс emitent.net.ua.

Наслідком чого адреси вебсайтів буде змінено з

ЄДРПОУ.smida.gov.ua на ЄДРПОУ.emitent.net.ua

Задля уникнення незручностей поточні адреси веб-сайтів будуть збережені в режимі переадресації до 31.12.2024 року. Це означає, що протягом зазначеного строку діючі адреси веб-сайтів продовжують свою дійсність, а умови поточних договорів не змінюються протягом оплаченого строку. У подальшому послугу буде надано шляхом приєднання до умов відповідного договору публічної оферти, який буде завчасно оприлюднено на офіційному сайті Агентства.

 

З повагою,

ДУ «АРІФРУ»


Теги: | АРІФРУ | сайти |

Важлива інформація

На сайті знаходиться програмне забезпечення для формування інформації відповідно до вимог Положення про розкриття інформації емітентами цінних паперів.