Ми робимо
інформацію доступною
Оновлений сервіс формування звітності SMIDA XML Reports

Ігор Мельник, заступник директора АРІФРУ, висловив свою думку стосовно прозорості та відкритості компаній як способу залучення інвестицій.


05.12.2011 15:35

Ігор Мельник, заступник директора АРІФРУ (Агентство з розвитку інфраструктури фондового ринку України) взяв участь в  конференції "Український фондовий ринок - 2011", що пройшла 01-02 грудня у м. Львів.

Виступаючи на тему: «Прозорість та відкритість компанії як спосіб залучення інвестицій», пан Мельник висвітлив питання, що таке відкрита компанія, та її можливості у залученні додаткового капіталу.

За словами заступника директора АРІФРУ, одним з основних факторів, які не дають українському бізнесу залучити іноземні інвестиції в бажаному об’ємі, є брак відкритості.«Якщо підприємство налагодило систему розкриття інформації, думає про публічність і репутацію, це робить його дорожчим» – зазначив він. Окрім того, пан Мельник акцентував на тому,  що це не потребує залучення додаткових ресурсів в операційну діяльність.

«Українські емітенти ще не готові розкриватися повністю. Однак, рано чи пізно, потреба в залученні капіталу і загальне підвищення культури прозорості на ринку змусять їх переглянути своє ставлення до розкриття інформації, тим більше, що на технічному і законодавчому рівнях для цього вже є всі необхідні ресурси», – підсумував пан Мельник.

Конференція "Український фондовий ринок - 2011" підвела підсумки діяльності фондового ринку України за поточний рік. Під час роботи конференції, учасники розповіли про результати роботи в 2011 році та зробили прогнози на наступний період. Основними темами виступів були: можливості роботи на українському фондовому ринку, нові інструменти, ідеї, технології.

 

 

За додатковою інформацією, будь ласка, звертайтесь до прес-служби АРІФРУ:                   

e-mail: press@smida.gov.ua                                                                                                   

тел. +38 (044) 498 38 16


 


Теги: | АРІФРУ | Ігор Мельник |

Важлива інформація

На сайті знаходиться програмне забезпечення для формування інформації відповідно до вимог Положення про розкриття інформації емітентами цінних паперів.