Ми робимо
інформацію доступною
Оновлений сервіс формування звітності SMIDA XML Reports

НКЦПФР продовжує розгляд заявки ДУ АРІФРУ в якості уповноваженого провайдера інформаційних послуг


29.12.2018 16:55

Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку продовжує розгляд заявки державної установи“Агентство з розвитку інфраструктури фондового ринку України” в якості авторизованого провайдера інформаційних послуг на фондовому ринку з оприлюднення регульованої інформації та подання даних до Комісії.

Збереження та захист даних системою АРІФРУ, технологічне та юридичне забезпечення системи проходять подальшу перевірку фахівцями Комісії. Також триває тестування системи в реальному часі.

До моменту прийняття рішення НКЦПФР щодо авторизації провайдера інформаційних послуг на фондовому ринку всі існуючі системи подання звітності та оприлюднення інформації можуть використовуватися в повному обсягу.

Нагадаємо, врамках підготовки до авторизації команда АРІФРУ розробила програмний комплекс - «Кабінет інформаційних послуг», який дозволить учасникам ринку оприлюднювати регульовану інформацію у Загальнодоступній інформаційній базі даних Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку та подавати електронну звітність та/або адміністративні дані до НКЦПФР відповідно до встановлених вимог.

Довідка

Державна установа «Агентство з розвитку інфраструктури фондового ринку України» (АРІФРУ) створена у 1998 році. Агентство здійснює організаційне, технічне та ресурсне забезпечення реалізації повноважень НКЦПФР у сфері розкриття інформації на ринку цінних паперів.

Діяльність надавачів інформаційних послуг передбачена Законом «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо спрощення ведення бізнесу та залучення інвестицій емітентами цінних паперів» (№ 2210-VIII). Закон імплементує до національного законодавства вимоги європейських директив з корпоративного управління та діяльності компаній і удосконалює його в питаннях емісії цінних паперів, розкриття інформації на фондовому ринку України та діяльності з надання інформаційних послуг.

Положення про авторизацію осіб, які мають намір провадити діяльність з надання інформаційних послуг на фондовому ринку, та умови провадження такої діяльності, затверджено рішенням НКЦПФР від 27.09.2018 № 670.


Теги: | АРІФРУ | НКЦПФР | інформаційні послуги |

Важлива інформація

На сайті знаходиться програмне забезпечення для формування інформації відповідно до вимог Положення про розкриття інформації емітентами цінних паперів.