Ми робимо
інформацію доступною
Оновлений сервіс формування звітності SMIDA XML Reports

НКЦПФР створила Консультаційну раду з питань бухгалтерського обліку та аудиту


03.03.2012 09:14

НКЦПФР (Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку) створила Консультаційну раду з питань бухгалтерського обліку та аудиту на ринку цінних паперів. Таке рішення було прийнято на черговому засіданні Комісії, що відбулося 28 лютого 2012 року.

Створення даного органу передбачає підвищення рівня підготовки нормативно-правових актів Комісії, що стосуються регулювання бухгалтерського обліку, аудиту, внутрішнього контролю в системі корпоративних відносин, а також забезпечення більш ефективного впровадження міжнародних стандартів фінансової звітності (МСФЗ) на фондовому ринку.

«Продовження роботи Консультаційної ради при регуляторі є дуже важливим для запровадження міжнародних стандартів фінансової звітності в Україні. Комісія розуміє усю необхідність цього питання і максимально сприяє акціонерним товариствам у переході до МСФЗ. Впевнений, що цей орган допоможе реалізувати не лише це завдання, а й покращить рівень регуляторної діяльності напрямку загалом, адже до завдань новоутвореної ради входить також координація діяльності фахівців з бухгалтерського обліку, аудиту, внутрішнього контролю галузі», - зазначив Олег Мозговий, Член НКЦПФР та Голова Консультаційної ради.

Загалом, планується, що орган візьме на себе основні обов’язки щодо регулювання звітності відповідно до МСФЗ, а також сприятиме формуванню належного рівня нормативних документів щодо діяльності Комісії у цьому напрямку, та здійснюватиме моніторинг з питань бухгалтерського обліку, аудиту та подання звітності учасниками ринку. Планується, що до складу Ради увійдуть провідні спеціалісти у сфері бухгалтерського обліку та аудиту, науковці, представники ключових аудиторських компаній.

Нагадаємо, що наразі Комісія проводить низку регіональних семінарів на тему впровадження та переходу до міжнародних стандартів у найбільших містах України, куди запрошуються керівники та фахівці вітчизняних акціонерних товариств.


Теги: | НКЦПФР | МСФЗ | ринок цінних паперів | Консультаційна рада | бухгалтерський облік та аудит |

Важлива інформація

На сайті знаходиться програмне забезпечення для формування інформації відповідно до вимог Положення про розкриття інформації емітентами цінних паперів.