Ми робимо
інформацію доступною
Оновлений сервіс формування звітності SMIDA XML Reports

Уряд розглядає варіанти послаблення карантину для бізнесу та населення


01.04.2020 13:46

Кабінет міністрів розглядає сценарії можливого послаблення карантину для запуску економіки, однак це залежить від динаміки поширення коронавірусу на території України.

Про це заявив прем'єр-міністр Денис Шмигаль у ефірі одного з телеканалів, передає Фінансовий клуб.

«Ми дуже добре розуміємо, що у багатьох людей, у більшості населення України немає фінансової подушки, і немає можливості три місяці просто сидіти вдома. Люди мають заробляти гроші. Економіку треба запускати. Україна також не та багата країна, яка може дозволити собі півроку не працювати і дивитись телевізор на дивані», - підкреслив Шмигаль.

За його словами, розглядається декілька сценаріїв. Зокрема, карантин може бути короткочасним, але більш жорстким. Обмежувальні заходи також можуть бути довготривалими зі запровадженням окремих санітарних норм, таких як масковий режим.

Шмигаль також наголосив, що підтримка українців, які залишилися без засобів заробітку – це одне із перших завдань влади. Водночас, після Великодніх свят, з огляду на динаміку поширення захворювання, буде стояти питання про подальші економічні кроки Кабміну.

Прем’єр зазначив, що українська економіка може впасти на 4,8% за підсумками року через пандемію коронавірусу та економічну кризу. Хоча раніше прогнозувалося зростання ВВП на 3,7%.

Нагадаємо, 25 березня Кабінет міністрів запровадив режим надзвичайної ситуації по всій території України на 30 днів та подовжив термін дії карантину до 24 квітня через поширення коронавірусу.

 

Джерело: Фінансовий клуб


Теги: | карантин | коронавірус | економіка | бізнес |

Важлива інформація

На сайті знаходиться програмне забезпечення для формування інформації відповідно до вимог Положення про розкриття інформації емітентами цінних паперів.